چاپ فلکسو سقف

یک سرویس ابری چاپ فلکسو سفید یک ارائه‌دهنده ابری است که منابعی را به مشتریان می‌فروشد که آنها به نوبه خود می‌توانند با نام تجاری خود به مشتریان خود ارائه دهند. چنین سرویسی، برندسازی شخص ثالث را با کنترل ظاهر، خط مشی، پشتیبانی و غیره همراه با دسترسی به زیرساخت امکان پذیر می کند.

 

به طور کلی، نام تجاری برچسب سفید (که گاهی اوقات “برچسب زدن سفید” نامیده می شود) یک روش تولید و بازاریابی است که در آن یک محصول یا خدمات توسط یک شرکت تولید می شود و سپس توسط شرکت دیگری تغییر نام تجاری می شود تا به نظر برسد که متعلق به آنها است.

 

خارج از فناوری اطلاعات، استراتژی برندسازی برچسب سفید اغلب در فروشگاه های مواد غذایی استفاده می شود، به طوری که هر فروشگاه زنجیره ای مواد غذایی خط برچسب سفید خود را برای محصولات عمومی ایجاد می کند تا با محصولات نام تجاری رقابت کند. محصولات برچسب سفید که برای تولید وفاداری به برند استفاده می‌شوند، معمولاً کیفیتی برابر یا بهتر از معادل‌های نام تجاری خود و در برخی موارد، محصول مشابه دارند.

 

اصطلاح برچسب سفید، در زمینه بازاریابی، به ظاهر فیزیکی یک محصول بدون برچسب مارک اشاره دارد. این اصطلاح از یک رویه دی جی برای حذف برچسب ها از صفحه های وینیل برای پنهان کردن جزئیات موسیقی از رقبا نشات گرفته است. صفحات وینیل نیز گاهی اوقات با برچسب های سفید ساده به عنوان فشار دادن آزمایشی یا نمایشی توزیع می شوند.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.