چاپ فلکسو اورجینال

 

برچسب چاپ فلکسو سفارشي اعتنا را به به دست آوردن و فعالیت شما جلب مي کند

چه چيزي يک برچسب را مشغول کننده و اثر گذار مي کند؟ چيزي که براي عمده مردمان خلاصه مي شود سفارشي سازي طراحي است. با چاپ ليبل سفارشي، مي‌توانيد برچسب‌هايي ايجاد کنيد که تأثير مثبت و شناسايي فوري مارک را ايجاد کند. برچسب ها به راحتي تجارت شما را به تیتر بخشي از بسته بندي متاع شما تبليغ مي کنند، چه براي ارسال به تیتر برچسب نشانی سفارشي يا به تیتر برچسب شراب سفارشي به کارگیری شوند. آن ها همچنين نقش مهمي در ادامه سازمان دهندگان رويداد دارا هستند که نياز به چاپ برچسب هاي شخصي براي عروسي ها و رويدادهاي ديگر دارند.

 

تفاوت بين برچسب و استيکر چيست؟

برچسب ها و برچسب ها اکثر اوقات به جاي نیز براي اشاره به يک قطعه گرافيک چسبنده به کارگیری مي شوند. هرچند هر دو داراي ويژگي‌هايي میباشند (مانند مواد، چسب‌ها، شکل‌ها و غيره)، برچسب‌ها و برچسب‌ها در ادامه طرز به کارگیری مختلف هستند:

 

برچسب ها

 

برچسب ها اکثر اوقات براي شناسايي مارک و ارائه داده ها به کارگیری مي شوند. آن ها را مي اقتدار در ادامه بسته بندي متاع و جعبه هاي حمل و نقل به کارگیری کرد، البته مي اقتدار از آن ها براي وسايل شخصي نيز به کارگیری کرد. میزان برچسب معمولا با سطحي که در ادامه آن به کارگیری مي شود تعيين مي شود. به تیتر مثال، يک برچسب گرد 3 اينچ در ادامه 3 اينچ مي تواند روي يک شيشه سنگ تراشي يا روي يک بطري آب قرار گيرد.

 

استيکرها

 

استيکرها معمولا براي تبليغ يک اسم تجاري يا هدف چاپ مي شوند. در ادامه بازاريابي آفلاين، استيکرها زمان به کارگیری به تیتر مهر تاييد يا تشويق مشتريان فعالیت مي کنند. استيکرها را مي‌توان در ادامه بسته‌ها قرار داد، در ادامه اختيار مشتريان قرار اعطا کرد و با هر خريد به شکل رايگان به آن ها داد.

 

 

 

زمان به کارگیری از برچسب هاي برش و رول

در UPprinting مي‌توانيد ليبل‌هاي برش‌خورده يا رول را چاپ کنيد. برش به میزان به شکل جداگانه به صورت انتخابي شما برش دیتا مي شود و براي برچسب زدن محصولات تخصصي و هدايا مطلوب است. طيف وسيع سايز ما‌درها به شما قابلیت مي‌دهد برچسب‌هايي به میزان 1.5 x 2.5 اينچ تا 8.5 x 11 اينچ چاپ کنيد. شما مي توانيد اين را بر روي دو گونه ماده چاپ کنيد:

 

 

 

مجردها / برش به میزان مواد برچسب

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.