معیارهای انتخاب و تأثیر آنها

کولر گازی ماشین

 اهم متر را بر روی بوق (Buzzer) یا این که اهم قرار می‌دهیم و کانکتور های کمپرسور (S,R,C) را دو به دو باهم چک میکنیم. کمپرسور های اسکرول از دو جزء حلزونی متغیر و اثبات تشکیل شده اند. فی مابین همین دو جزء به گاز مبرد فشار آورده و گاز به سمت سیستم خط مش پیدا می کند. پس از آنکه فشار از به میزان تهیه شده رسید، حرفه کندانسور از مدار بیرون میشود. اضطراری به ذکر هست در ادامه برخی ماشینهای روز دنیا، همین قطعه حذف شده و سیستم تهویه ملازم با شفاف نمودن اتومبیل به وضعیت فعال در ادامه می آید و صرفا دما می بایست تهیه شود. همین انواع معمولاً به جهت تسمه ها v صورت کهن که بصورت دستی تهیه می‌شوند پیش می آید. هنگامی که رادیاتور گرم می شود و گاز کولر و سپس از آن بالا رفتن فشار واقعه می افتد، تسمه بر بر روی فولی کمپرسور سُر می خورد و به به دور موتور هم در ادامه همین دوران نیازی نیست.

کمپرسور روتاری شامل چند تیغه می باشد که در ادامه دوران شفاف شدن کولر گازی و به چرخش درآمدن پره ها آغاز به چرخیدن کرده و به این برهان گاز وارد شده به درون کمپرسور به پره ها انتقال می یابد. و منجر می شود که میزان گیری در ادامه دوران های گوناگون مختلف باشد. 

 در همین شکل می بایست با اطلاع از راه و روش های راه و روش آزمون و تعمیر کمپرسور کولر گازی آغاز به فعالیت کنید. در ادامه شکل خالی بودن تام گاز کمپرسور شفاف نمیشود. همهانطور که گفته شد کاربردی ترین رویه آزمون کمپرسور، رویه آزمون سیم پیچ کمپرسور می باشد، که در ادامه اینجا به شکل قدم به قدم توضیح دیتا شده است.

 اگر خودروی شما ذیل شش سیلندر می باشد، می بایست هنگامی که کولر گازی ماشین را شفاف می نمایید با به دور موتور ذیل حرکت کنید. مهمترین همین عامل ها عبارتند از: دمای محفظه اطراف (درجه حرارت شهر شما)، فشار کمپرسور، خلوص گاز مبرد و به دور حرفه خنک کننده و… آنگاه گاز وارده با فشار آوردن به آن وارد لوله ها می شود.

این گونه دکمه فشار هم بر بر روی مسیر و لوله گاز فشار بالا کارگزاشتن میگردد و به به عبارتی شکل که قبلاً گفته شد فعالیت می کند و مهم چهار ترمینال برقی میباشند. توصیه ویژه » تعمیر آبسردکن در ادامه تهران ، با ارزش مطلوب و مقرون به صرفه به وسیله تعمیرکاران آبسردکن کمپانی ویم جنس به شکل تخصصی انجام می شود.

 شرکت ویم کالا به تیتر یکی از از کهن ترین تولیدکنندگان و عرضه کنندگان ماشین آلات و ادوات کشاورزی و هم محصولات حرارتی و برودتی در ادامه مرحله مملکت همچون اشکال کولرگازی نظیر کولر گازی جی پلاس 12000 دورثابت ، اشکال هیتر و جت هیتر های برقی و گازی و گازوئیلی، پمپ های شناور آب، اشکال موتور آب، دروگر، تیلر و… شارژ گاز کولرگازی یکی از از اعمالی هست که می بایست در ادامه عصر های معین که اما به مقدار به کارگیری شما از دستگاه کولرگازی بر میشود انجام شود. میزان گیری مقدار گاز کولر می بایست به وسیله یک مکانیک انجام شود که به جهت شارژ گاز کولر ماشین میتوانید از یک تعمیرکار امداد بخواهید.

 

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.