مزایای کولر گازی پرتابل

کولر گازی پرتابل چیست؟

اگر بخواهیم واژه پرتابل را به پارسی ترجمه کنیم، قابل حمل بودن بهترین مضمون‌ به جهت آن است. پس کولر گازی پرتابل به معنای کولر گاری قابل حمل است. همین کولر ها برخلاف کولر های بزرگی که اثبات هستند، از بعدها و میزان های کوچکتری برخوردار بوده و امکان حمل در ادامه اتاق ها را دارند؛ البته همه خصوصیت های یک کولر عادی را دارا هستند. همین کولر ها به زمین یا این که دیوار متصل نمی شوند بلکه در ادامه ذیل آن ها شالوده های چرخ داری تعبیه شده اند تا حمل همین کولر ها را تسهیل کند.

این کولر ها هم نظیر دیگر کولر ها اقتدار و میزان های متفاوتی دارا هستند که می بایست با اعتنا به بعدها محیطی که قرار هست کولر در ادامه آن جا به کارگیری شود آن را تعیین کرد. کولر های گازی پرتابل ریز به جهت اتاق ها، کولر های میانگین به جهت فضای بزرگتر نظیر منزل ها و کولر های پرتابل وسیع به جهت سالن های پذیرایی یا این که ادارات و … مطلوب هستند.

مزیتی که کولر های گازی پرتابل نسبت به دیگر کولر ها و دستگاه های خنک کننده دارااست همین هست که همین کولر ها فضای زیاد مقداری را اشغال کرده و همینطور فقط در ادامه فضای داخلی محفظه ساختمان قرار می گیرند. به جهت نمونه اسپیلت ها مهم دو یونیت میباشند که یکی از از آن ها در ادامه خارج فضای ساختمان قرار گرفته و دیگری در ادامه درون محفظه ساختمان کارگزاشتن می شود. البته همین کولر های مدرن و اندک جا در ادامه گوشه ای از اتاق قرار گرفته و نیاز به یونیت خارجی ندارند.

 

 

انواع کولر گازی پرتابل

·         کولر‌گازی ‌پرتابل تک لوله (single hose)

·         کولر‌گازی ‌پرتابل دو لوله (double hose)

مدل های تک لوله همین کولر های گازی ارزان، همانطور که از اسم آن پیداست، فقط از یک لوله در ادامه آن به کارگیری شده است. همین لوله هوای گرمی که داخل فضای ساختمان وجود دارااست را به بیرون از محفظه ساماندهی می کند. همین فعالیت ممکن هست منجر شود که هوای کلی منزل به تدریج کمتر پیدا کند. به این برهان خوبتر هست در ادامه زمان به کارگیری از کولر های گازی پرتابل تک لوله درب اتاق را ببندید.

کولر های گازی دو لوله هزینه بالاتری نسبت به کولر های گازی تک لوله دارند. علت هزینه فراتر نسبت به نوع تک لوله همین هست که یک لوله هوای جدید را از بیرون از محفظه به درون فضای ساختمان می آورد و لوله دیگر نیز نظیر کولر های تک لوله هوای گرم درون را به خارج منتقل می کند.

 

مزایای کولر های گازی پرتابل

1.     اولین و حیاتی ترین مزیت کولر های گازی قابل حمل، چرخ دار بودن آن و سهل بودن جا به جایی آن است.

2.     نصب همین کولر های پرتابل آسان هست و پیچیدگی خاصی ندارد. کافیست آن را به الکتریسیته متصل کرده و یک سروصدا لوله را به خارج ساختمان منتقل کنید.

3.     این کولر ها به برهان سادگی در ادامه جا به جایی به جهت به کارگیری در ادامه محفظه های گوناگون و جا به جایی فی مابین دفترها فعالیت گوناگون در ادامه شکل مستأجر بودن زیاد مطلوب است.

4.     کولر های گازی پرتابل آن چنان گران نبوده و از هزینه معقولی برخوردار هستند.

فروشگاه اینترنتی ویم جنس شما را در ادامه جهت خرید کردن همین کولر های پرتابل مناسب ارزش امداد کرده و با مشاوره های اثرگذار بهترین خرید کردن را به شما هدیه می دهد.

 

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.