مخلوط کن سیلور کرست مدل SL-2022

مخلوط کن سیلور کرست

اگر به رویه صحیح از همین وسیله به کارگیری و مراقبت کنید، تا سال های طولانی سوای نقص‌ برایتان فعالیت خواهد کرد. ملازم ما‌درها باشید تا همین متاع بینظیر را به شکل تخصصی خیس برایتان آنالیز کنیم. اما همین حقیقت را می بایست در ادامه حیث بگیریم که از حیث اقتدار تفاوت چندانی با نیز ندارند و موتور آن ها یکی از می باشد به این برهان ارزش آن ها هم در ادامه وب وب سایت ما‌درها تغییری نکرده و توانهای فراتر هم با ارزش فراتر به فروش نمیروند تا رعایت هم اکنون مشتریان عزیز را کرده باشیم. مخلوط کن سیلور کرست نوع SL-2022 یکی از از محصولات تازه کمپانی Silver Crest است.این نوع در ادامه واقع جایگزین نوع SL-2021 شده هست سال قبل به برهان داشتن میزان مرغوب بودن بالا و ارزش زیاد مطلوب در ادامه بازار از استقبال لطف برخوردار شد.شرکت سیلور کرست امسال هم با تولید تغیراتی در ادامه بخش طراحی و حتی موتور ان به دنبال گرفتن سهم بیشتری از بازار فروش مخلوط کن ها و اسموتی ساز ها است.مخلوط کن تازه سیلورکرست SL-2022 نیز حالا به یک متور فوق پیشرفته و زیاد قوی با اقتدار 7000 وات مجهز شده هست و این خویش به تنهایی می تواند انرا با دیگر محصولات شبیه در ادامه بازار مختلف کند.این دستگاه اما مهم امکان های مضاعف دیگری هم می باشد که از ان گزاره می اقتدار به گیربوکس تام فلزی ان اشاره کرد که شما در ادامه کاهش دستگاه مشابهی در ادامه بازار انرا بازدید خواهید کرد.مخلوط کن مالامال اقتدار سیلورکرست SL-2022 حتی مهم تیغه هایی مختلف هست که از کالا فولاد ساخته شده اند تا به لطف بتوانند هر ماده ای را خرد کنند.جنس پارچ همین مخلوط کن پلاستیک هست و ان هم تماما مقاوم است.ظرفیت پارچ همین دستگاه 2 لیتر بوده و ظرفیت متعددی به جهت به کارگیری به وسیله خانواده های مالامال جمعیت را هم در ادامه اختیار عضو قرار می دهد.این مخلوط کن نیز چنین مهم حرفه خنک کننده هست تا در ادامه زمان فعالیت موتور ان همواره خنک باشد.در نصیب جلویی ان هم دو کلید و یک ولوم به جهت تنظیمات دستگاه قرار دارند.مخلوط کن تازه سیلورکرست SL-2022 مهم بدنه ای از کالا پلاستیک زیاد مرغوب بوده و نیز حالا در ادامه چهار رنگ قرمز رنگ ، سپید ، رزگلد و مشکی ایجاد و عرضه شده است.

 

مخلوط کن سیلور کرست تولید کجاست؟

تنظیم شتاب همین متاع دو سطح، نشان دهنده اقتدار و گنجایش بالای موتور مخلوط کن سیلور کرست است. مخلوط کن نوع SL-2022، مجهز به امکان تهیه شتاب هم می باشد. مخلوط کن 5000 سیلور کرست به موتور 5000w مجهز شده هست که در ادامه گونه خویش بی مانند است. به طورکلی سیلور کرست، یکی از از شرکت های مطرح در ادامه حوزه ایجاد اسباب خانگی به حساب می آید. یکی از از محصولات کمپانی سیلورکرست مخلوط کن تک کاره نوع SSM550 D1 می باشد. مخلوط کن SILVER CREST SSM550 D1 در ادامه آلمان طراحی و در ادامه چین مونتاژ می شود. سیلور کرست در ادامه اورجینال متاع مملکت آلمان است. مخلوط کن سیلور کرست نوع SL-2022 دوستداشتنی ترین متاع در ادامه فی مابین تمامی مارک ها پس از آزمایش های گوناگون بوده هست . مخلوط کن سیلور کرست در ادامه نوع SL-2020 وسیله ای هست کارآمد که از سوی همین کمپانی عرضه بازار فروش میشود. یکی از دیگر از خصوصیت های اسموتی مخلوط کن سیلور کرست، امکان خرد نمودن یخ می باشد که به جهت یک دستگاه مخلوطکن تماما گزینه نیاز می باشد. برخی از مخلوط کن های سیلور کرست مهم پارچ از کالا پلاستیک فشرده میباشند البته گشوده نیز بدنه آن ها زیاد محکم و مقاوم است. مخلوط کن سیلور کرست جهت خرد نمودن میوه، سبزیجات، آجیل، یخ، در ادامه چندین ثانیه است.

این مخلوط کن مهم تیغه چهار پره یخ شکن بوده که توانمند به خرد نمودن تکه های یخ خواهد بود تلاش یخ خردکن بصورت ضربه ای بوده وهر توشه نباید از چندین ثانیه عمده ارتفاع بکشد. پس از گذشت دوران زیاد کوتاهی، مخلوط شما فراهم خواهد بود. با همین میزان ظرفیت شما توانمند به تنظیم ی نسبتاً 6 جام اسموتی خواهید بود. شما می توانید به وسیله همین محصول، اشکال دسرهای خوشمزه نظیر معجون، اسموتی و شیک های متنوع تنظیم کنید. درواقع شما می توانید به امداد همین دستگاه، موادی نظیر شیر و موز را مخلوط کرده و شیرموز تنظیم نمایید. کالا تیغه همین دستگاه، از استیل ضد زنگ می باشد و ارتفاع قدمت زیاد متعددی دارد. خرید کردن اسباب آشپزخانه از مارک سیلور کرست، تعیین صدق محسوب می شود. مخلوط کن سیلور کرست SC-1589 یک دستگاه چندین منظوره با امکان آسیاب و مخلوط کن می باشد که امکان آسیاب سیلور کرست و مخلوط نمودن اشکال مواد غذایی قابل خرد شدن اعم از سبزیجات، میوه، چاشنی و… همین مخلوط کن مهم تیغه های با استمرار هست که بضاعت بالا در ادامه جهت نیز زدن میوه های درشت و سفت را دارد.این مخلوط کن بهترین و جذابترین پوره یخ را تولید میکند. عملکرد همین متاع نیز به شکل خانگی و نیز به شکل صنعتی و فروشگاهی می باشد .

این روز ها اسم سیلورکرست بیش از هر مارک دیگری بر سروصدا زبانها افتاده است.شهرت سیلورکرست آن نیز در ادامه چندین ماه به ارزش اقتصادی و فوق العاده ذیل و میزان مرغوب بودن بالای محصولاتش برمیگردد.مخلوط کن یا این که بلندر نسبتاً یکی از از اجزای حیاتی هر آشپزخانه هاست که می تواند کارهای متفاوتی مانند خرد کردن،له نمودن و میکس نمودن را انجام دهد.مخلوط کن سیلور کرست نوع SL-2022 با اقتدار 7000 وات واقعی و تیغه های فولادی 6 مالامال توانمند هست طیف وسیعی از مواد را خرد کند. خردکن سیلور کرست Silver Crest در ادامه نگاه اولیه یاداور ماشینهای کلاسیک ده سال ۶۰ و هفتاد می باشد و اما زیاد مشابه به موستانگ با طراحی بی آلایش و شیک.این متاع در ادامه سه رنگ کلیدی مخلوط گردیده که منجر گردیده تمامی سلیقه ها منش راضی نگاه دارد، همین رنگ بندی ها قرمز، مشکی، سپید هستند. ازاینرو داشتن مخلوط کنی قدرتمند با بضاعت و ارتفاع قدمت بالا به جهت هر خانواده الزامی است. حتی در ادامه نوع سال ۲۰۲۲ همین دستگاه که ظرفیتی مساوی ۲ لیتر به جهت آن در ادامه حیث گرفته شده است. در ادامه عاقبت تام موادی که درون پارچ گذارده می شود به طور تام و یک دست خرد می شوند. تلاش پالس هم شما را توانمند می سازد در ادامه یک مدت دوران اندک اقتدار دستگاه را دوچندان نمایید و همین وضعیت می تواند شتاب فعالیت را دوچندان کرده و در ادامه مدت دوران کمتری به عاقبت مناسب دست پیدا کنید.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.