لیبل چاپی کامیار

 

به حیث مي برسد لیبل چاپی و حتي در ادامه شرايط دشوار به تیتر تازه مي ماند. تام مواد موجود ضد آب و مقاوم در ادامه برابر روغن هستند.

 

کاغذ برچسب سفيد مرتبه يک ضد آب و روغن است. مطلوب براي محصولاتي که به طور موقت در ادامه يخچال نگهداري مي شوند.

انواع BOPP تمامی ضد آب میباشند و معمولا در ادامه محصولات غذايي و نوشيدني در ادامه معرض رطوبت و روغن به کارگیری مي شوند.

مواد بافت دار معمولا روي بطري هاي شراب ديده مي شوند. اينها زماني که در ادامه يک سطل يخ غوطه ور شوند به مدت 4 ساعت استمرار مي آورند.

 

 

با به کارگیری از تفنگ برچسب روي تیم بزرگي از اقلام بماليد. تمامی برچسب‌هاي روشن در ادامه رول‌هايي با قطر 3 اينچ عرضه مي‌شوند که با عمده اسلحه‌هاي برچسب استاندارد مطلوب هستند. اين قالب منجر مي شود که به شتاب برچسب هاي روشن سفارشي خویش را روي مقادير فراتر از 250 اعمال کنيد.

 

 

 

نحوه اعمال برچسب هاي پاک

براي اطمينان از کاربرد تميز برچسب خویش اين روند را دنبال کنيد:

 

قبل از به کارگیری از تميز بودن مرحله اطمينان حاصل کنيد. از صابون ملايم و آب گرم يا يک پارچه قابل انعطاف و تميز به کارگیری کنيد تا روغن و گرد و غبار روي پیاله پاک شود.

از لمس نمودن پشت برچسب خودداري کنيد تا اثر انگشتي در ادامه آن طرف باقي نماند. چنانچه برچسب ها را با دست بماليد از دستکش به کارگیری کنيد.

وقتي برچسب روشن را روي يک مرحله منحني مي‌زنيد، نخست آن را در ادامه يک طرف محکم بماليد و آنگاه آن را روي منحني محکم بپيچيد. اين فعالیت از هر نوع چين و چروک جلوگيري مي کند.

براي اعمال روي يک مرحله صاف، قبل از اينکه به آرامي بقيه برچسب را در ادامه جاي خویش فشار دهيد، از يک طرف آن را محکم آغاز کنيد.

هنگامي که تمامی طرف‌ها چسبانده شدند، برچسب را صاف کنيد تا حباب‌هاي هواي زير آن حذف شوند.

 آيا فايل شما فراهم چاپ است؟ براي آغاز آن را با به کارگیری از ماشين حساب آنلاين ما‌درها آپلود کنيد. چنانچه هنوز طرحي را فراهم نکرده‌ايد، به کاغذ «الگوهاي چيدمان» برويد و فرمت فايل گزینه حیث خویش را دانلود کنيد. شما همچنين مي توانيد از ابزار طراحي آنلاين ما‌درها براي تولید يک اثر هنري بر شالوده مشخصات برچسب خویش که در ادامه ماشين حساب ذکر شده هست به کارگیری کنيد.

 

 

 

سوالات رایج برچسب ها را پاک کنيد

چه تعداد برچسب روشن مي توانم در ادامه پیشنهاد خویش بگنجانم؟

 

شما مي توانيد دستکم 100 برچسب روشن را در ادامه يک پیشنهاد چاپ کنيد. توجه: هر چه تعداد پیشنهاد شما بيشتر باشد، براي هر قطعه کاهش هزينه مي کنيد. به تیتر مثال، 250 برچسب براي هر قطعه 97 ¢ قيمت دارند، البته 2000 برچسب صرفا 13¢ هر قطعه قيمت دارند.

 

 

 

چگونه از ميان گزينه هاي جوهر سفيد موجود براي چاپ ليبل روشن تعیین کنم؟

 

جوهر سفيد را بر شالوده ظواهر نهايي طرح خویش تعیین کنيد. تعیین شما بستگي به اين دارااست که کدام بخش – پس زمينه يا پيش زمينه – روشن بماند. UPprinting لايه‌هاي جوهر سفيد را طوري تنظيم مي‌کند که برچسب‌هاي روشن شما دقيقاً همانطور که طراحي کرده‌ايد ظواهر شوند.

 

 

 

چه مدت ارتفاع مي کشد تا پیشنهاد من تحويل دیتا شود؟

 

زمان چاپ شش (6) روز کاري ارتفاع مي کشد. پس از تصویب سفارش، پرينت نهايي به نشانی شما ارسال خواهد شد. شما مي توانيد در ادامه برگه “اطلاعات حمل و نقل” از ميزان رسيدن تخميني پس از عصر چاپ آگاه شويد. کوتاه ترين دوران حمل و نقل را براي تحويل نشان مي دهد.

 

 

 

مواد برچسب روشن چه میزان بادوام هستند؟

 

تمام مواد برچسب روشن موجود در ادامه برابر آب و روغن مقاوم هستند. BOPP به دليل مرحله ضد آب و توانايي مقاومت در ادامه محدوده دمايي بين 14 مرتبه فارنهايت تا 176 مرتبه فارنهايت بسيار توصيه مي شود.

 

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.