لیبل حرارتی یل

برچسب های لیبل حرارتی از گرما برای ایجاد یک تصویر استفاده می کنند. انتقال حرارتی از یک روبان حرارتی استفاده می کند که در آن گرمای هد چاپ، نواری را آزاد می کند که آن را به سطح برچسب متصل می کند. تصاویر حرارتی مستقیم زمانی ایجاد می‌شوند که گرمای هد چاپ باعث می‌شود اجزای روی سطح برچسب با هم ترکیب شوند و (معمولاً) سیاه شوند.

 

برچسب یک برچسب است درست است؟ اشتباه. هر یک از هزاران ماده مختلف مورد استفاده در چاپ حرارتی مجموعه ای از ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد که باید برای اطمینان از عملکرد مطلوب در کاربرد مورد نظر در نظر گرفته شود – البته در چاپگر خاصی که در آن مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

 

فدا کردن ثبات برای قیمت خطرناک است، زیرا بارکدهای غیرقابل اسکن باید دوباره چاپ شوند و صرفه جویی در هزینه های مورد نظر را لغو کنند. کارگران ممکن است مجبور شوند چاپگر را بین رول‌ها تنظیم کنند تا ناهماهنگی‌ها در رسانه‌ها را در نظر بگیرند، تماس‌های IT بیشتری برقرار کنند، با خرابی‌های پرهزینه مقابله کنند و خطر از دست دادن بهره‌وری، کارایی و رضایت مشتری را داشته باشند. و انتخاب لوازم چاپی که برای چاپگرهای حرارتی مناسب نیستند، می‌تواند باعث ساییدگی و پارگی غیر ضروری هد چاپ شود و در نتیجه هزینه‌های جایگزینی بالاتری را به همراه داشته باشد.

 

از سوی دیگر، لوازم چاپ مناسب به شما کمک می کند تا کارایی عملیاتی را بهبود بخشید، همه دارایی های خود را پیگیری کنید و تجربه مشتری را بهینه کنید. لوازم چاپ مناسب، ثبات برند را تضمین می کند و انطباق با مقررات را حفظ می کند. لوازم چاپ مناسب از رشد کسب و کار شما حمایت می کند و مانع آن نمی شود.

 

انتخاب ماده برچسب ابتدا به این بستگی دارد که از فناوری چاپ مستقیم حرارتی یا انتقال حرارتی استفاده می شود.

 

دو نوع روکش حرارتی وجود دارد: کاغذی و مصنوعی. درک این انواع و کیفیت های facestock یک گام برای کمک به شما در تعیین برچسب مناسب برای برنامه شما خواهد بود.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.