لیبل حرارتی آلمانی

کیفیت های مختلف و لیبل حرارتی محیط های کاربردی، عمر تصویر چاپ شده را افزایش می دهند. علاوه بر برچسب‌های معمولی Thermo Eco، برچسب‌هایی با یک لایه محافظ روی مواد بالایی نیز وجود دارد که در برابر خراش و اشعه UV محافظت می‌کند – برچسب‌های Thermo Top. برای بادوام ترین محافظت در بین برچسب های حرارتی، کیفیت Top & Bottom توصیه می شود. علاوه بر لایه محافظ روی مواد فوقانی، دارای روکش پشتی نیز می باشد و نسبت به سایر کیفیت ها در برابر اشعه ماوراء بنفش و مواد شیمیایی مقاوم تر است.

 

برچسب های حرارتی با چسب های مختلف یا بدون چسب در دسترس هستند. آنها را می توان با تمام چاپگرهای حرارتی مستقیم از تولید کنندگان مختلف چاپ کرد. از آنجایی که لیبل های حرارتی را نمی توان به صورت رنگی چاپ کرد، ما نیز خوشحالیم که لیبل های حرارتی مستقیم شما را با پیش چاپ عرضه می کنیم.

 

نمونه های کاربردی

 

با توجه به طول عمر محدود تصویر چاپ شده، از برچسب های حرارتی در مناطقی استفاده می شود که برچسب فقط به عنوان اطلاعات کوتاه مدت یا شناسایی عمل می کند. هنگامی که برچسب به مقصد رسید و اطلاعات را منتقل کرد، دیگر نیازی به عمر طولانی نیست. نمونه هایی از برنامه های کاربردی عبارتند از:

 

برچسب های حمل و نقل

برچسب های مواد غذایی از پیش بسته بندی شده

بلیط ورودی و سفر

برچسب چمدان پرواز

رسیدها

برچسب پیمان

بلیط پارکینگ

برچسب های قیمت

علامت گذاری جریان کالا

از برچسب های حرارتی نیز برای بایگانی اسناد استفاده می شود.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.