فن کندانسور تهران

در اواپراتور بر اثر تبخیر مبرد گرمای یخچال جذب مبرد می شود، همچنین در کمپرسور بر اثر تراکم گاز مبرد دمای آن افزایش می یابد لذا برای دفع گرمای جذب شده در اواپراتور و گرمای حاصل از تراکم مبرد در کمپرسور از کندانسور استفاده می شود.

قیمت فن کندانسور سردخانه

درجه حرارت هوا یا آب نیز کاهش می یابد. سیالات گازی که درجه حرارت بالایی دارند توسط یک سیال دیگر مانند هوا یا آب حرارت گیری می شوند.

فن کندانسور سردخانه

اغلب گرمای بیش از حد کمپرسور یخچال ناشی از نامتعادلی ولتاژ، ضربه سنگین به مبرد، درجه حرارت بالای گاز بازگشتی، عدم وجود خنک کننده در خارج و چند دلیل دیگر از جمله دلایل داغ شدن کمپرسور یخچال هستند.

فن کندانسور سامسونگ

تعدادی از سقف های کاذب، خاصیت عایق بودن ندارند و می بایست در فضای بالای سقف کاذب، ظرفیت دستگاه کاملا لحاظ شود.

قیمت فن کندانسور کولر گازی سامسونگ

عوامل دیگری که در ظرفیت کولر گازی تاثیر گذار هستند، تعداد افراد حاضر در آن مکان، میزان روشنایی، درب ها و پنجره ها، جنس مصالح سازه، جهت دهی ساختمان و میزان آفتابگیر بودن دیوارهای خارجی وسقف است که همه این موارد در میزان بار حرارتی و برودتی کولرگازی، تا حد بسیار زیادی موثر است.

کولرگازی پنجره ای ، در عین مزایای بسیار زیادی دارد ، معایبی هم دارد. از جمله معایب کولرهای گازی پنجره ای می توان به میزان صدای بلند آن اشاره کرد که دلیل صدای بلند و ایجاد آلودگی صوتی کولرگازی پنجره ای، نزدیکی کمپرسور نصب شده در این کولر به فضای داخلی کولر است و همین طور کولرهای گازی پنجر های، مشکلات نصب و ظاهری بسیاری دارد.

کولرگازی پنجره ای، معضلات بسیاری دارد که از این جمله می توان به سوراخکاری دیوار به منظور لوله کشی، خروجی درین و …

و همه این موارد، به شما کمک می کند تا بهترین انتخاب را برای کولرگازی خود داشته باشید. تعمیر کندانسور به این ترتیب است که تکنسین این بخش را باز و اجزاء آن را بررسی می کند.

درصورتیکه یخچال در محیطی پرتردد و پر گردوخاک قرار دارد بهتر است هر 3 ماه یکبار به تمیزکاری کندانسور اقدام کنیم.

ظرفیت کولر گازی از 6000 تا 120000 BtU/hr می تواند باشد که برای هر متراژ مناسب مطرح شده و چیزی در حدود 5 تا 300 متر مربع می باشد .

به اصطلاح دیگر کمپرسور یخچال فروشگاهی نقش انبوه سازی ماده مبرد را بر عهده دارد، مایع مبرد می تواند تا زمانی که گاز در بخش کندانسور حرارت خود را از دست می دهد و به مایع تبدیل می شود در اواپراتور انبساط گردد و با عوض نمودن فاز از مدل مایع به گاز، گرما را از درون یخچال فروشگاهی میگیرد و در بخش کندانسور به محیط وارد می کند و اینگونه سبب خنک نمودن یخچال فروشگاهی میشود.

کولرهای گازی قابل حمل یا پرتابل به منظور خروج هوای گرم از محیط در حالت سرمایش و همین طور خارج کردن هوای سرد از محیط در حالت گرمایش ، از یک لوله خرطومی استفاده می کند که در برخی از این مدل ها، اتصالاتی وجود دارد که این لوله را به پنجره ودر داخل دستگاه متصل می کند.

ایرکندیشن چیست

شاید جالب باشد بدانید که، در داخل سیستم کولر گازی، همیشه مقداری آب وجود دارد. از جمله معضلات بسیار مهم کولرگازی اسپلیت، می توانیم به محدودیت های طول لوله کشی، اشاره کرد که نیازمند سوراخ کاری جهت نصب یونیت داخلی و عبور لوله ها، و همین طور هدایت آب تقطیر شده درین به خارج و موازدی از این دست می باشد.

فن های کندانسور

کولرهای گازی پرتابل یا قابل حمل با توجه به این مهم که همیشه مقداری هوا از محیط خارج می شود، فشار منفی را در فضا ایجاد می کنند و باعث ایجاد مکش هوا از درزها ودرب ها وکلیه منافذ دیگر می شود.

کولرهای گازی پرتابل در دو نوع تولید می شوند. همه مدل های کولرهای گازی پرتابل ، چرخ های روان و گردانی دارند که به راحتی می توانیم آن ها را در هر کجا که بخواهیم به حرکت درآوریم.

فن کندانسور کولر دوتیکه

اشاره کرد. بنابراین توصیه تیم فنی یوسرویس آنلاین به نصابان عزیز کولرهای گازی این است که کولرگازی پنجره ای را با شیب مناسب روی یک شاسی تعبیه نمایند تا به راحتی در داخل دیوار یا پنجره قابل نصب باشد.

با ما همراه باشید تا دانش خود را در زمینه آموزش تعمیرات یخجال دوو غنی نمایید. موتور فن یخچال فریزر و در محفظه پایین ممکن است خراب باشد و کمپرسور کار نکند درصورتی که کمپرسور یخچال شما کار نکند شما نیازمند تعمیر کمپرسور یخچال می باشید بهتر است درب های یخچال فریزر را به خوبی ببندید تا نیازمند تعمیر موتور یخچال دوو نشوید و یخچال شما به اندازه کافی سرد شود.

سپس این گاز مجدداً از سمت لوله برگشت یا لوله مکش وارد کمپرسور یا موتور یخچال شده تا فرآیند فوق به صورت یک چرخه تکرار شود.

تست فن کندانسور کولر گازی

پنل داخلی این سیستم همان پنل های معمولی سیستمهای گازی می باشد. کولرهای گازی اسپلیت چیست؟ مدل های مختلفی از کولرهای گازی وجود دارند که نیازمند کانال کشی کولر نیستند و شامل کولرهای گازی پنجره ای، کولرهای گازی اسپلیت دیواری، کولرهای گازی اسپلیت ایستاده، کولرهای گازی اسپلیت کاستی، کولرهای گازی اسپلیت سقفی زمینی و کولرهای گازی پرتابل یا قابل حمل می باشند.

موتور فن کندانسور کولر پراید

آیا در صورت داغ شدن موتور، نیازی به تعمیر یخچال وجود دارد؟ کولر گازی از نوع پنجره ای ، معمولا به صورت تک فصلی تولید می شوند.

تعمیر فن کندانسور یخچال

کولرگهای گاتزی پنجره ای در برخی از مدل ها، دریچه ورود هوای تازه بسیار کوچکی دارد که در مسیر هوای سرد ورودی قرار گرفته و در این مسیر به محیط داخلی نصب گردیده و با استفاده از یک اهرم، قابلیت باز و بسته شدن دارد.

فن کندانسور یخچال فریزر الکترواستیل

برد یخچال ساید یا همان مادر برد وظیفه بسیار سنگین و حساسی دارد به همین خاطر بسیار گران قیمت بود و حتی هزینه تعمیر آن هم بالا است.

کولرهای گازی پنجره ای به طور معمول برای توزیع هوا به کار می رود و دریچه های هوای عمومی متحرکی دارد که برای چرخش به سمت چپ و راست به کار رفته و دریچه های افقی آن باری حرکت به سمت بالا و پایین به صورت دستی مورد استفاده قرار می گیرد.

فن کندانسور هوایی

مدل کانالی کولرهای گازی را به عنوان کولرهای گازی داکت اسپلیت می شناسیم که کولرهای گازی داکت اسپلیت، از همان سیستم تبرید تراکمی کولرهای مرسوم بهره می گیرد و تنها تفاوت آن با انواع دیگر در قدرت فن یونیت داخلی شناخته شده و نحوه نصب و کانال کشی در آن ها نیز کاملا مشخص است.

اگر نمی دانید چرا کولر گازی روشن نمی شود باید بگوییم به هیچ عنوان این موضوع ارتباطی با خرابی خارن فن یا کمپرسور اسپیلت ندارد.

در این مطلب نکاتی در مورد اسپلت ها و اجزای آن و نکاتی که نصاب اسپیلت باید بداند، مورد بررسی قرار گرفته است.

خرابی فن کندانسور

کولرهای گازی پرتابل، به منظور خروج آب کندانس شده از اواپراتور، از یک محفظه جمع آوری آب استفاده می کند که می بایست این آب کندانس شده، در طی زمان مشخصی تخلیه شود و همه مدل های کولرهای گازی پرتابل به کار رفته، فیلترهای قابل شستشویی دارند.

تقویت فن کندانسور پراید

شناخت این کدها به شناسایی سریع قطعات دارای مشکل یخچال ال جی کمک می کند. بنابراین نشتی گاز باعث گرم شدن یخچال اسنوا شده و یخچال اسنوا بیش از اندازه کار میکند که این عوامل باعث بروز مشکل در اپراتور شده و ارور f1 ایجاد خواهد شد.

دلیل استفاده از فیوز برق در مسیر سیم کشی کولر اسپلیت این است که این وسیله مصرف برق زیادی دارد، یعنی مدل های کم مصرف کولر گازی هم در زمان روشن شدن جریان بالایی می کشند.

موتور فن کندانسور یخچال

شارژ شدن کولر با پر کردن ظرفیت مخزن سرد به وسیله ی گازهایی از نوع R123a صورت می پذیرد. 1- نوع فقط سرمایشی و 2 – نوع دو فصلی ( به صورت سرد و گرم) که قابل عملکرد با برق تکفاز هستند.

فن کندانسور الکترواستیل

اگر دریچه دمپر ایراد داشته باشد و خراب شده باشد هیچ هوای سردی به داخل یخچال نمی آید و در نتیجه فریزر خنک و یخچال گرم خواهد بود.

فن کندانسور چیلر

احتمال دارد سیستم اتومات کردن درست کار نمی کند و باید تعمیر شود. اگر این برفک ها ایجاد شوند، یخچال و فریزر برای از بین بردن گرما باید بیشتر کار کند تا گرما را از بین ببرد.

به زبان ساده تر می توان اذعان داشت که برای گرم سازی و یا سردسازی هر متر مربع از فضای منزل یا محیط کار به 400 تا 600 BTU/hr احتیاج داریم.

پیشنهاد ما براین است که هر دستگاه کولر گازی برای یک اتاق و یا سالن ، به صورت تفکیک شده نصب گردد و از انتخاب دستگاه های بزرگ تر برای تهویه اتاق خواب و سالن، جلوگیری به عمل آورید.

5. دستگاه در محیطی نصب شده که جلوی آن خوب باز نیست و خیلی سریع هوای سرد به دل خود دستگاه برمی گردد( این ایراد در سوپرمارکت ها به وفور دیده می شود) و این باعث می شود که دستگاه به طور دائم در اتومات بماند.

در این شرایط دستگاه مشکل پیش آمده را با نمایش یکی دیگر از ارورهای یخچال فریزر ال جی هشدار می دهد.

فن کندانسور یخچال دوو

اگر شما با چنین مشکلی مواجه شدید، لازم نیست خودتان را نگران کنید؛ زیرا قدم به قدم با ما میتوانید مشکل یخچال را شناسایی و حتی خودتان آن را رفع کنید.

قیمت کندانسور فن دار

کولر گازی اسپلیت، مشکل صدای دستگاه و دیگر مشکلات ظاهری را مرتفع نموده است و انواع مختلف یونیت داخلی ، سقفی و زمینی و دیواری و ایتساده دارد که متناسب با معماری های مختلف ساختمان است.

از لحاظ الکتریکی، کولرهای گازی پرتابل،تک فاز هستند و از کمپرسورهای چرخان یا روتاری با گاز R22 و یا 410 بهره می برند.

خرید فن کندانسور یخچال

کولرهای گازی پرتابل، دمپرهای خودکار یا اتوماتیک استفاده می شود که دلیل بهره گیری از دمپرها، کنترل جهت هدایت جریان هوا است.

قیمت فن کندانسور یخچال اسنوا

کولرهای گازی از نوع اسپلیت را می توان به انواع کولرهای گازی دیواری، سقفی و ایستاده تقسیم بندی نمود. یخچال صنعتی عمودی به صورت ایستاده و ویترینی طراحی شده و موتور آن در قسمت پایین قرار گرفته و محفظه محصولات دارای کندانسور و اوابراتور برای خنک نگهداشتن محصول می باشد.

در ناحیه پشتی کولر گازی از نوع پنجره ای، یک کندانسور نصب شده است که که این کندانسورها دارای دریچه هایی برای ورود و خروج هوا هستند که از کندانسور برای انتقال حرارت استفاده می شود.

قیمت فن کندانسور یخچال دوو

محل نصب باید به نحوي باشد که امکان تخلیه آب تقطیر شده حاصل از عملیات تبرید وجود داشته باشد. کلیه مجموعه تبرید در کولرهای گازی پنجره ای در داخل یک یونیت قرار می گیرند و به همین شیوه می توان آن را روی پنجره یا دیوار نصب نمود و می بایست در نظر داشته باشیم که نصب کولرگازی پنجره ای به گونه ای باشد که دریچه مکش و دهش در داخل قرار گرفته باشد.

کندانسور فن دار

است که در فضای خارج از محیط واقع شده و به گونه ای به کار برده می شود که صدای حاصل از کمپرسور و فن کندانسور، به محیط درونی ساختمان، هیچگونه نفوذ و تاثیری نداشته باشد.

تعویض فن کندانسور پراید

سیم قرمز رنگ از موتور فن دستگاه و از خروجی شماره 1 خارج شده و به رله دستگاه وصل شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه خرید قطعات، لطفا با شماره تلفن های درج شده در این صفحه تماس حاصل بفرمایید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

قیمت فن کندانسور کولر گازی

کولرهای گازی پرتابل یا قابل حمل، از یک یونیت پرتابل ساخته شده است که همه قطعات یک سیکل برودتی را در خود قرار داده است و از ظرفیت 12000 تا 18000 BTU/hr قابل تولید است.

ناگفته نماند که میزان بار حرارتی و برودتی ساختمان، متناسب شرایط ویژهای که ساختمان دارد، به طور دقیق محاسبه میشود که هرچه میزان تلفات حرارتی بیشتر باشد، میزان ظرفیت مورد نیاز برودتی نیز، بیشتر میشود.

ظرفیت کولر گازی برمبنای واحد BTU بر ساعت BTU/hr بیان شده که این واحد، یک واحد توان حرارتی و برودتی در سیستم IP به شمار می رود.

سیستم های داکت اسپلیت را می توانیم برای یک واحد به صورت کاملا یکپارچه و یکنواخت در نظر بگیریم و با استفاده از روش های مختلف کانال کشی، تمامی اتاق ها وفضای سالن ، قابل تهویه خواهد بود.

از اوپرتورها برای عملیات سرد کردن و خنک کردن هوا و مایع استفاده می شود. موتور اواپراتور در قسمت فریزر قرار دارد و در حالت کار کردن میتوانید صدای آن را شنیده و حرکت هوا را احساس کنید.

فروش فن کندانسور

پیشنهاد تیم فنی یوسرویس آنلاین به شما کاربران گرامی این است که از کولرهای گازی پرتابل برای فضاهای بسیار کوچک استفاده شود و تنها مشکلی که در کاربری این نوع کولرهای گازی وجود دارد، خروجی لوله های هوا است.

انواع مختلفی از کولرهای گازی وجود دارند ولی به طور کلی می توان کولرهای گازی راه در دو مدل کانالی و بدون کانال طبقه بندی کرد.

سطح صدای دستگاه های کولرهای گازی پرتابل در بسیاری از مدل ها، تا64 دسی بل هم می رسد. همچنین در اطراف این آموزشگاه خوابگاه های بسیاری قرار دارند که به سرعت و بدون پرداخت هزینه حمل و نقل می توانید به کارگاه رفت و آمد داشته باشید.

فن کندانسور دمنده

پیشنهاد تیم فنی یوسرویس آنلاین، به کاربران گرامی این است که به جهت مصرف برق کمتر، انتخاب دستگاه های کولرگازی دارای اینورتر را در اولویت انتخاب های خود قرار دهند.

فن کندانسور قیمت

• کلیه اتصالات ورودی ، خروجی ، سرریز و غیره جهت حداکثر راندمان بهینه شده اند. تعداد زیادی از مدل های کولرگازی پنجره ای، ریموت کنترل از راه دور ندارند. Da ta w as generated with GSA Con​te᠎nt Gen er᠎ator Demoversi on!

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.