سفارش لیبل حرارتی تهران

لیبل حرارتي از گرما براي ايجاد يک تصوير به کارگیری مي کنند. انتقال حرارتي از يک روبان حرارتي به کارگیری مي نماید که در ادامه آن گرماي هد چاپ، نوار را آزاد مي نماید که آن را به مرحله برچسب متصل مي کند. تصاوير حرارتي مستقيم زماني ايجاد مي‌شوند که گرماي هد چاپ منجر مي‌شود اجزاي روي مرحله برچسب با نیز ترکيب شوند و (معمولاً) سياه شوند.

 

برچسب يک برچسب هست صحیح است؟ اشتباه. هر يک از هزاران ماده گوناگون گزینه به کارگیری در ادامه چاپ حرارتي تیم اي از ويژگي هاي مخصوص به شخص خویش را دارااست که بايد براي اطمينان از تلاش مناسب در ادامه کاربرد گزینه حیث در ادامه حیث گرفته شود – اما در ادامه چاپگر خاصي که در ادامه آن گزینه به کارگیری قرار خواهد گرفت.

 

فدا نمودن ثبات براي قيمت خطر آفرین است، زيرا بارکدهاي غيرقابل کپی بايد مجدد چاپ شوند و صرفه جويي در ادامه هزينه هاي گزینه حیث را لغو کنند. کارگران ممکن هست ناچار شوند چاپگر را بين رول‌ها تنظيم نمایند تا ناهماهنگي‌ها در ادامه رسانه‌ها را در ادامه حیث بگيرند، تماس‌هاي IT بيشتري برقرار کنند، با خرابي‌هاي پرهزينه رویا رویی نمایند و خطر از دست دادن بهره‌وري، کارايي و رضايت مشتري را داشته باشند. و تعیین اسباب چاپي که براي چاپگرهاي حرارتي مطلوب نيستند، مي‌تواند منجر ساييدگي و پارگي غير ضروري هد چاپ شود و در ادامه نتيجه هزينه‌هاي جايگزيني بالاتري را به ملازم داشته باشد.

 

از سوي ديگر، اسباب چاپ مطلوب به شما امداد مي نماید تا کارايي عملياتي را بهبود بخشيد، تمامی دارايي هاي خویش را پيگيري کنيد و تجربه مشتري را بهينه کنيد. اسباب چاپ مناسب، ثبات مارک را تضمين مي نماید و تطابق با مقررات را نگهداری مي کند. اسباب چاپ مطلوب از رویش به دست آوردن و فعالیت شما حمايت مي نماید و مانع آن نمي شود.

 

انتخاب ماده برچسب نخست به اين بستگي دارااست که از فناوري چاپ مستقيم حرارتي يا انتقال حرارتي به کارگیری مي شود.

 

دو گونه روکش حرارتي وجود دارد: کاغذي و مصنوعي. ادراک اين اشکال و کيفيت هاي facestock يک قدم براي امداد به شما در ادامه تعيين برچسب مطلوب براي برنامه تلویزیونی شما خواهد بود.

 

کاغذ

کاغذ يک ماده مقرون به صرفه براي به کارگیری در ادامه درون ساختمان و چرخه قدمت کوتاه تري است. اين يک روکش تمامی کاره هست که از برچسب زدن روي سطح های گوناگون نظیر خط مش راه، کاغذ، فيلم هاي بسته بندي، (بيشتر) پلاستيک و فلز و شيشه پشتيباني مي کند.

 

انواع مختلفي از ليبل هاي کاغذي وجود دارد، نخست برگه سوای پوشش وجود دارااست که براي کاربردهاي تجاري و صنعتي يک تعادل بهينه بين تلاش و قيمت ايجاد مي کند. برگه روکش دار، که براي چاپ با حجم بالا و در ادامه مواقعي که کيفيت چاپ بهتري نياز هست ايده آل است.

 

رنگ ابزار بسيار مفيدي براي ارائه يک علامت بصري براي پررنگ نمودن داده ها حیاتی روي برچسب نظیر دستورالعمل‌هاي ويژه حمل و نقل يا اولويت بسته است. فناوري IQ Color Zebra شما را توانمند مي‌سازد تا با به کارگیری از چاپگر حرارتي Zebra موجود، رنگي را در ادامه شکل نياز چاپ کنيد. با رنگ IQ، مشتري بخش ها رنگي را روي برچسب و رنگ آن حوزه‌ یگانه را معین مي کند. تصوير چاپ شده براي آن بخش ها به رنگ تعريف شده است.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.