سایت گلاس ها استفاده می شود بیاموز

درواقع با به کارگیری از سایت گلاس ­ها، می­توان شیر­ها، صافی­ها، مبرد­ها و تله بخار­های مسدود گردیده را تشخیص داد.

سایت گلاس کستل ایتالیا

کاربرد سایت گلس برای تشخیص تله بخار­های مسدود شده، شیر­ها، صافی­ ها و مبرد­ها میباشد. هرچند هنوز می توانید عینک های مسدود کننده نور آبی و عینک های طبی با نسخه معمولی را در سایت پیدا کنید.

قیمت سایت گلاس کستل

 Post h as ᠎be en cre᠎ated by GSA C on te​nt  G enerator Dem᠎oversi on.

سایت گلاس تجهیزی برای عبور سیال می باشد که با استفاده از شیشه های تعبیه شده امکان مشاهده حرکت سیال ، رنگ و میزان شفافیت آن وجود دارد در واقع با استفاده از سایت گلاسها میتوان شیرها ، صافی ها ، مبردها و تله بخارهای مسدود شده را تشخیص داد.

امکان بررسی و مشاهده میزان مخلوط شدن مواد جامد (مانند رزین، مواد غذایی و غیره) موجود در برخی خطوط و نیز حرکت جریان سیال وجود دارد.  Th᠎is a rt ic᠎le was do᠎ne by GSA Con​tent Generator D emoversi​on!

سایت گلاس کستل

با استفاده از سایت گلس میتوان رنگ سیال را بررسی نمود و در نقاط مختلف مسیر آنها را با هم مقایسه کنیم.

که لبه آن به صفحه داخلی چسبیده و مانع از ورود کثیفی ها به لوله خروجی در حین کار می شود.

خرید سایت گلاس کستل

در این هنگام اپراتور با مشاهده مایع کف آلود در صفحه شیشه ای ، متوجه وجود ایراد در سیستم میشود.

نحوه کار پوسته کر به این صورت است که ابتدا مبرد از یک رینگ بزرگ که بین بلوک و صفحه داخلی فیلترتعبیه شده برای گرفتن مواد خارجی عبور کرده و سپس از تورهای شبکه ای که بر روی بلوک ها قرار دارد، می گذرد.

۳۱.۵ میلیمتر استفاده کرده است. سایت گلاس ها در خط جریان موارد استفاده متعددی دارند؛ این قطعه سایت گلاس کستل ایتالیا در حفظ سلامت و طول عمر کمپرسور نقش مهمی دارد.

سایت گلاس ها در خط جریان موارد استفاده متعددی دارند؛ این قطعه در حفظ سلامت و طول عمر کمپرسور نقش مهمی دارد.

از جمله وظایف سایت گلاس در ساختار سیستمهای سرمایشی بررسی داخل سیستم، گرفتگی های صافی ها و فیلتر ها، سطح مایع مبرد، حرکت سیال، رنگ و میزان شفافیت سیال و نیز رطوبت موجود در سیستم است.

به وسیله قطعه سایت گلاس میتوان وضعیت سیال عبوری در خط مایع چرخه تبرید را مشاهده کرده و آن را از لحاظ مقدار مایع و رنگ و میزان رطوبت نفوذی به سیستم بررسی نمود.

سایت گلاس کستل سایز ۵/۸ برای مشاهده حرکت مایعات عبوری در درون آن است. استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی کالابرودت فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است.

سایت گلاس کستل

عینک و مارک های مشابهی را خواهید دید که معمولاً در فروشگاه ها مشاهده می کنید ، فقط از راحتی کامپیوتر در عوض!

در زیر فقط چند مورد از عینک های دیداری است که ما در اینجا در BM Engineering ارائه می دهیم.

اتصال این سایت گلاس ها “1/2 اینچ از نوع SOLDER, ODM است. نوع اتصال این سایت گلاس ها از نوع SOLDER, ODM است و اندازه ورودی و خروجی آن 7/8 اینچ است.

در خطوط نیازمند به روغن کاری، رنگ روغن، اتمام روغن و وضعیت آن قابل تشخیص است. این وسیله یک وسیله مفید و ضروری در هر چرخه تبرید ست که به وسیله آن میتوان از وجود رطوبت، خرابی ها و گرفتگی ها در سیستم برودتی، خبردار شد.

این وسیله یک وسیله مفید و ضروری در هر سیستم برودتی ست که به وسیله آن میتوان از وجود رطوبت، خرابی ها و گرفتگی ها در سیستم برودتی، خبردار شد.

نشت در سیستم مبرد، افت فشار بیش تر از حد در فیلتر­های نصب گردیده و یا این که بسته شدن یکی دیگر از امکانات از عیوب معمول چنین سیستم­هایی میباشد.

دریچه دید یا همان سایت گلس در جهت مشاهده وضعیت روغن از نظر آلودگی و اسیدی شدن و احتمال حل شدن در مبرد و اندازه روغن به کار میرود.

برای نشان دادن مقدار مبرد و نشان دادن میزان رطوبت در سیستم های تبریدی بکار می روند. همچنین اگر رطوبت در سیستم موجود باشد با تغییر رنگ نشان دهنده رطوبت که در وسط سایت گلاس مشخص می شود.

اگر وکیوم ناقص باشد سبب ورود رطوبت به داخل سیستم میشود و همچنین تبدیل ماده مبرد به حالت کف آلود سفید و حباب دار نشان دهنده وجود مشکل در سیستم است.

تغییر رنگ ماده ای که در وسط آن است وجود رطوبت را نشان می دهد که رنگ سبز نشان دهنده عدم وجود رطوبت و رنگ زرد نشان دهنده وجود رطوبت می باشد.

در مدل Ball Flow Indicator، نشانگر به صورت یک توپ می­باشد که در هنگامیکه سیال برقرار است به صورت معلق در وسط قابل رویت می­باشد. This c᠎on​te nt was generat​ed by ​GS A Co​nt​en᠎t ᠎Gene ra᠎tor DE​MO!

سایت گلاس استیل 2 اینچ خنبره مدل 09 2240 قطعه ای به منظور آگاهی از حضور و عدم حضور سیال درون خط لوله می باشد.

رنگ زرد (wet) نشان از وجود رطوبت و رنگ سبز (dry) نشان از عدم وجود رطوبت می باشد. به صورت نمونه وجود حباب و یا این که کف در سیستم تبرید نشان از عدم کارکرد درست یکیاز قسمت­ها هست.

البته بایستی این نکته را در نظر داشت که نشان دهنده های رطوبت قدیمی در صورت کار با مبرد های گروه HFC و روغن پایه پلی استر POE دقت لازم را نخواهند داشت.

سایت گلاس کستل سایز ۵/۸ یکی از محصولات پرکاربرد در صنعت تبرید است که می تواند وجود هرگونه رطوبت و با خرابی در عبور در سیستم را نشان دهد.

لازم به ذکر است اتصالات جوشی این محصول از جنس مس انجام شده است همچنین رینگ هایی که در درون سایت گلاس کستل سایز ۵/۸ به کار رفته است دارای محافظ فولادی می باشند.سایت گلاس کستل سایز ۵/۸ توانایی سازگاری با هرنوع مبرد رایج در صنعت تبرید را دارد که شما می توانید به آسانی از آن استفاده کنید.

طراحی سایت گلاس کستل سایز ۵/۸ به گونه می باشد که اتصالات درون آن از نوع پیج تو پیچ می باشد.

بدنه اصلی سایت گلاس کستل سایز ۵/۸ از جنس برنج نورد گرم طراحی شده است. یکی از مهم ترین محصولاتی تولیدی این برند، سایت گلاس های مهره ای و جوشی است که برای تشخیص رطوبت و مقدار مبرد در سیستم های برودتی به کار می رود.

در حالتی که تغییر تحول رنگی در بخش میانی وبسایت گلاس ( از سبز به زردرنگ ) مشاهده شد وجو رطوبت را نشان میدهد.

با توجه به اينکه خريد از سايت و ثبت سفارش شما هزينه بر و مستلزم زمان است خواهشمند است در خريد و ثبت سفارش خود دقت لازم را بنماييد.

سایت گلاس وسیله ای برای نشان دادن مقدار مبرد و نشان دادن میزان رطوبت درون سیستم است. جایگاه این وسیله در قسمت پرفشار خط مایع می باشد و جایگاه دقیق آن قبل از شیر انبساط و بعد از هر وسیله ی جانبی در خط مایع است.

ازجمله قطعات حائز اهمیت درتهویه مطبوع و چرخه تبرید سایت گلاس را می توان نام برد که خشکی و رطوبت سیستم را با شاخص تغییر رنگ نمایان می کند این تغییر رنگ از سبز به زرد است که علاوه بر این کار میزان مبرد نیز قابل کنترل است.

ازجمله شناخته شده ترین تولیدکنندگان سایت گلاس به کمپانی کستل می توان اشاره کرد. از ویژگی های کر درایر کستل می توان به موارد زیر اشاره نمود.

DIFF Eyewear که بیشتر به دلیل عینک آفتابی بی نظیر شناخته می شود ، تعداد زیادی قاب جسورانه و بد بو را برای انتخاب دارد.

صنایعی مانند غذا و نوشیدنی ، تقطیر و دم کردن از عینک بینایی در کل سیستم خود استفاده می کنند و برای مشاهده مایعات موجود در فرآیند خود به آنها اعتماد می کنند.

همچنین می توان از سایت گلاس های تعبیه شده در قسمت های مختلف خط مایع، رنگ نشانگر وسط آن ها را با هم مقایسه کرد.

مدل دید از درون شاخص بر خلاف تیپ تمام دید، برای کلاس­های کاری بر طبق استاندارد­های ANSI و همچنین برای PN های مختلف از سیستم DIN مناسب می باشند.

همچنین می بایست برای انتخاب فیلتر درایر به نوع گاز مبرد، سیال و روغن کمپرسور از بابت اسیدی بودن یا غیر اسیدی بودن توجه نمود.

شیشه دید یک لوله شفاف است که برای مشاهده سطح مایع موجود در یک مخزن یا دیگ بخار استفاده می شود.

عینک دید ساده می تواند یک لوله پلاستیکی یا شیشه ای باشد که از یک انتها به قسمت زیرین مخزن و از طرف دیگر به قسمت بالایی مخزن متصل شود.

شیشه دید لوله ای – این جایی است که شیشه دید به سایت گلاس کستل عنوان یک لوله شفاف عمل می کند که بهره بردار مخزن یا دیگ بخار می تواند سطح مایع موجود در آن را مشاهده کند.

برای مثال اگر رنگ روغن بی رنگ و یا روشن متمایل سایت گلاس کستل به قهوه ای باشد پس روغن سالم است.

اگر سیستمی صحیح کار کند، مایع مبرد به صورت ستون جامدی از مایع دیده می شود. شیشه دید برای چه استفاده می شود؟

پوسته کر درایر چیست و چه کاربردی دارد؟ گیج روغنی چه کاربرد هایی میتواند در صنعت برودتی داشته باشد؟ در موارد نادر در صورتي که کالاي سفارشي مستلزم مدت زماني بيش از يک ماه باشد، با شما هماهنگ خواهد شد.

سال سابقه از تخصصی ترین سایت های کشور در حوزه تامین تجهیزات صنایع برودتی همواره آماده خدمت رسانی سایت گلاس کستل به شما مشتریان گرامی میباشد.

شرکت GMC ایتالیا نیز همچون شرکت کستل از رقبای تولید کننده قطعات برودتی در این کشور بوده و دارای دو نوع سایت گلاس می باشد.

شرکت کستل نیز همچون شرکت دانفوس از بزرگترین تولید کننده های قطعات برودتی در کشور ایتالیا می باشد. این پوسته در مسیر بازگشت سیال و نصب می شود و نصب آن نیز به صورت عمودی می باشد.

به صورت نمونه در زمانیکه اپراتور، مایع کف آلود را در سایت گلاس مشاهده می­نماید به راحتی از وجود ایراد در سیستم باخبر می­شود.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.