خرید میز تلوزیون سبکي

 

خرید میز تلوزیون سبکي خالص، صاف و مجسمه‌اي که راحتي و تطبيق‌پذيري را پررنگ مي‌کند. تیم ماهه، با اجزاي مدولار خود، براي تجهيز فضاهاي بيروني و داخلي عالي است. فریم چندلايه تخته چندلاي دريايي تضميني براي ماندگاري و مقاومت در ادامه برابر عامل ها جوي است. از لاستيک قابل رخنه پوشيده شده به وسیله پارچه هاي ضد آب که از تیم Braid گرفته شده هست ساخته شده است.

 

AVENUE مدلي هست که داراي خطوط هندسي تيز و قوي است، با طيف وسيعي از ماژول‌ها که مي‌توان آن ها را کنار نیز قرار اعطا کرد تا مجموعه‌اي بي‌پايان از راه‌حل‌هاي سازگار و شيک ايجاد کند. ورژن چرمي داراي روکش هاي فيکس مي باشد

 

CURT مطمئناً دوسوگراترين سيستم مبل در ادامه دنیا است. هر کسي که بتواند در ادامه اينجا تصميم بگيرد احتمالاً کمي عجيب است. CURT منجر ايجاد بلاتکليفي شهواني مي شود. ?

 

CURT احتمالاً ساده‌ترين سيستم مبل در ادامه دنیا است. صرفا يک فرم مدولار وجود دارد، يک پوف. چنانچه اين ماژول‌هاي اثبات را از طريق سيستم اتصال در ادامه انتظار تصویب اختراع وصل کنيد، مبل‌ها را مي‌توان در ادامه هر پيکربندي قابل تصوري ايجاد کرد. امکانات بي‌نهايت. و مي اقتدار آن را در ادامه هر دوران به هر پيکربندي قابل خیال تغيير داد

 

CURT احتمالاً انعطاف‌پذيرترين سيستم مبل در ادامه دنیا است. صرفا ترکيبي از ماژول‌ها نيست که تغييرات بي‌نهايت را امکان‌پذير مي‌کند. پوشش CURT را مي‌توان به دو نصیب قطع کرد و قابلیت بازي رنگ‌هايي را آماده مي‌کند که قبلاً هیچوقت ديده نشده است. .

 

 

اتصال | اين يک اتصال براي ابديت نيست. پيوندهاي کوتاه مدت يک رویه معمول است، حتي در ادامه هم اکنون حاضر حتي براي مبل. اين کمربند CURT است. سه رینگ اتصال در ادامه هر طرف ماژول و چهار رینگ در ادامه پشت براي قلاب نمودن وجود دارد. به همين شتاب CURT بارها و بارها و بارها به نیز متصل مي‌شود.

 

ماژول | باورش دشوار هست البته صحیح است. اين تنوع بي‌نهايت فقط به وسیله يک فرم مدولار ايجاد مي‌شود. مکعبي با پايه مربع که طول آن نصف ارتفاع اضلاع آن است. بعلاوه 16 رینگ اتصال نهفته که صرفا در ادامه شکل نياز قابل بازدید است. خيلي ساده، خيلي بي نهايت.

 

جلد | روکش CURT نيز تقریبا غيرمعمول است. دو مستطيل، که به صورت U صورت گرفته اند، که مي اقتدار آن ها را با يک زيپ تام ارتفاع به نیز متصل و تقسيم کرد. تبديل به دو ماژول آبي قرمز

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.