خرید مبل راحتی خاص

فردي يک مبل راحتی با پايه هاي 16 سانتي متري استيل کرومي يا نيکل مشکي است. پاهاي مايل به فردي ظاهري باريک مي بخشد، خطي بودن و نازکی را با راحتي صندلي ترکيب مي نماید و با کوسن هاي قابل انعطاف کمري تقويت مي شود. با هر اتاق نشيمن سازگار هست و اين نوع به شکل مبل اثبات يا مبل تختخواب شو با تشک 200 سانتي متري موجود است.

 

کولت يک مبل 3 نفره روکش دار است. ‎ بخشي از تیم “Intérieur aux aubergines” هست که به وسیله طراح کريستينا سلستينو براي Maison Matisse خیال شده است. در ادامه چندين رنگ موجود هست تا متناسب با هر فضاي داخلي باشد، همچنين در ادامه ورژن سبز اردکي/اخري نيز وجود دارد. ساختار حصيري مبل کولت به رویه سنتي به وسیله يکي از بزرگترين متخصصان اروپا، ساکن در ادامه ايتاليا، ساخته شده است.‎ عصاي حصيري که از نوعي حصير به اسم مانائو ساخته مي‌شود، به رویه سنتي با دست و با به کارگیری از بخار قابل انعطاف مي‌شوند تا صورت دلخواه را به آن‌ها بدهند. آنگاه آن‌ها را مونتاژ کرده و سمباده مي‌زنند تا لمس نرمي به دست آورند. ساخته شده از پارچه Belle-épine که طرح آن نيز به وسیله کريستينا سلستينو ايجاد شده است. با بافتن نخ هاي طبيعي بر روي دستگاه هاي بافندگي ژاکارد، مي توانيد الگوي الهام گرفته از عربسک ها و گياهان نقاشي هانري ماتيس را بازدید کنيد.

 

مجموعه “Intérieur aux aubergines” از نقاشي همنام هنري ماتيس (1911)، يکي از تزئيني ترين اثرها هنري او الهام گرفته شده است. دو ميز قهوه‌خوري، يک فرش، دو برگه ديواري و اشياء تزئيني که شکل‌ها و نقش‌هاي غني آن ها تفسيري جدید از اثرها هنري اصلي را ارائه مي‌دهد. نماي بيروني، بلکه بين خالي و پر، تخت و طرح‌دار، هندسي و منحني‌هاي ارگانيک، نیز فرم‌هاي تماماً معاصر و نیز فضايي ریلکس را نشان مي‌دهد. ارزش‌هاي زيبايي‌شناختي و انسان‌گرايانه نقاش در ادامه اين دکور گسترده رخنه مي‌کند، جايي که انواع و رنگ‌ها در ادامه هماهنگي با يکديگر همگرا مي‌شوند.‎ ‏

 

لانتانا مبل راحتي با شزلون، ریلکس و با سبکي تمامی کاره است

ساخت پرتغال.

 

راحتي صندلي: نرم

راحتي پشتي: نرم

طول شزلون: 180 سانتي متر

 

پوشش:

پارچه قابل تنفس

تميز نمودن آسان

مقاوم در ادامه برابر کشش

مقاوم در ادامه برابر پارگي

ضدآب

 

ساختار:

ساختار چوب جامد

پا با پوشش ونژ

 

همه محصولات نگراني هاي زيست محيطي، به کارگیری از مواد قابل بازيافت يا توليد پايدار را در ادامه حیث مي گيرند

 

ابعاد

طول: 305 سانتي متر

عمق: 105 سانتي متر

پشتي: 85 سانتي متر

طول شزلون: 180 سانتي متر

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.