ترازو دیجیتال شیشه ای یونیک UN 6506 (2)

ترازو شیشه ای دیجی کالا, ترازو شیشه ای دیجی کالا, ترازو شیشه ای دیجیتال, ترازو شیشه ای کمری, ترازو شیشه ای قیمت, ترازو شیشه ای یونیک, ترازو شیشه ای بیورر, ترازو شیشه ای طرح دار, ترازوی شیشه ای همیلتون, ترازوی شیشه ای, باتری ترازو شیشه ای, ترازو دیجیتال شیشه ای پرسونال, تعمیر ترازو شیشه ای, قیمت ترازوی شیشه ای خانگی, قیمت ترازوی شیشه ای دیجیتال, ترازو وزن کشی دیجیتالی شیشه ای, ترازوی شیشه ای دیجیتال, از شیشه شکسته نخیزد صدا درست, شیشه ترازو شکسته, ترازو صفحه شیشه ای, عکس ترازو شیشه ای, ترازو دیجیتال شیشه ای قیمت, قیمت ترازو خانگی شیشه ای, ترازو وزن کشی شیشه ای

ترازو دیجیتال : در همه فروشگاه ها و مراکز ارائه ی خدمات به ترازو دیجیتال و صندوق فروشگاهی نیاز دارد .

شیشه ترازو شکسته

معمولا ترازو ها در مدل های آزمایشگاهی ، ترازو صنعتی و ترازو فروشگاهی تولید و در دسترس عموم قرار می گیرد .

علاوه بر واحد اندازه گیری کیلوگرم ترازوی وزن کشی مدل DL1760 دارای واحد های اندازه گیری پوند و استون نیز می باشد.

همه ترازوهای موجود در بازار تا اندازه ای میزان خطا دارند، دقت اندازه گیری یا همان میزان خطای ترازوی وزن کشی دلمونتی مدل DL1760 در حدود صد گرم است.

مزیتهای این ترازو به همین موارد خلاصه نمیشود چون همچنین میتواند دمای هوا و میزان دیاکسید کربن موجود در آن را اندازهگیری کند.

ترازو شیشه ای دیجی کالا

در قسمت پایین و در گوشههای ترازو 4 حسگر قرار گرفتهاند که نقش آنها اندازهگیری وزن است. در این مقاله از «درجه» ۱۵ مدل از پرفروشترین ترازوهای دیجیتال را بررسی کردیم و نظرات کاربران درباره آنها را برایتان نوشتهایم.

در این مطلب سعی کردیم بهترین ترازوهای وزن کشی را به شما معرفی کنیم و قابلیتهای هر کدام را نشان دهیم.

ترازو شیشه ای بیورر

پیشتر اشاره کردیم که سطوح شیشه ای در ترازوهای شیشه ای دیجیتال، بسیار مقاوم و محکم هستند. که حدود 5000 سال قبل از میلاد باز کشف شده است ، با توجه به مقبره های فراعونه ی مصر دیده می شود که نقاشی ترازو نی بر روی مقبره ها حکاکی و درج گردیده است ، همچنین در زمان عهد عتیق به ترازو نیز اشاره های کوچکی گردیده است .

ترازو دیجیتال شیشه ای پرسونال

در هنگام خرید ترازو دیجیتال ، به متریال استفاده شده و همچنین کشور سازنده ترازو توجه کنید . اگر چند ویژگی کلیدی را هنگام خرید بررسی کنید، میتوانید انتخاب خوبی داشته باشید.

قیمت ترازو خانگی شیشه ای

اندازه و وضوح صفحه نمایش ترازو باید طوری باشد که هنگام ایستادن، از بالا به خوبی قابل مشاهده باشد. فشار خون ، دمای بدن ، درصد آب بدن و مهم تر از همه درصد چربی از برجسته ترین مواردی است که می توانید در نمایشگر مدل های جدیدتر ترازوهای دیجیتال مشاهده کنید .

این ترازو مجهز به صفحه نمایشگر دیجیتال است و میتواند وزن خالص را به واحد های پوند و کیلوگرم مشخص کند.

ترازو شیشه ای کمری

برای سلامتی بدن به منظور برآورد صحیح میزان اضافه وزن ، باید دانش صحیحی از ساختار بدن شامل محاسبه وزن خالص بدن ، وزن چربی و کل وزن آب بدن داشته باشیم.

اگر میزان وزن بیش از 150 کیلوگرم باشد صفحه نمایش دیجیتالی ترازو وزن بیش از حد مجاز را روی صفحه خود نشان می دهد.

ترازوی دلمونتی مدل DL1760 قابلیت وزن کردن افراد تا 150 کیلوگرم را دارد که طیف وسیعی از وزن بسیاری از افراد جامعه را شامل می شود و به همین خاطر بسیار مناسب برای باشگاهها و مراکز تناسب اندام است.

این میزان خطا به نسبت وزن 150 کیلوگرمی که اندازه می گیرد بسیار ناچیز بوده و قابل چشم پوشی است و وزن شما را با خطا مواجه نمی کند.

ترازوی شیشه ای همیلتون

در غیر این صورت نمی توانید از آن در مصارف مورد نظر خود کمک بگیرید. این ترازوی حرفه ای وزن کشی دلمونتی دارای سیستم ایمنی ضد لرزش (Non vibrating stands) می باشد که برای جلوگیری از لرزش و لغزش حین کار طراحی شده که سلامتی شما را تضمین می کند و در حین کار پایه آن بر روی سطوح صاف لغزش نمی کند.

به خاطر همین دانستن درصد چربی و آب بدن به وسیله این ترازوی حرفه ای دلمونتی، کمک بسیار شایانی به تلاش افراد برای رسیدن به وزن و درصد چربی ایده آل می کند.

ترازوی شیشه ای

زیرا تمام این عیوب قابل رفع هستند و در این رابطه لازم است از یک تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید.

دقت اندازه گیری ترازوهای عقربه ای چیزی در حدود یک کیلوگرم می باشد . میتوانید با دکمه زیر ترازو واحد های اندازه گیری را عوض کنید.

دارای ترمز زیر ترازو جهت جلوگیری از حرکت ترازو در سطوح صاف است. ترازو ها معمولا یکی از قدیمی ترین ابزار ها جهت اندازه گیری هستند .

عکس ترازو شیشه ای

مشکل افزایش وزن و چاقی گریبانگیر افراد زیادی است و داشتن دستگاهی که به بهترین شکل ممکن تغییرات وزن را نشان دهد و پیگیری کند به یکی از الزامات برای این دسته از افراد و همچنین کسانی تبدیل شده است که برای تناسب اندام خود اهمیت قائل میشوند.

ترازو دیجیتال شیشه ای قیمت

نکته: کسانی که قلبشان مجهز به دستگاه تنظیم کننده ضربان قلب (پیس میکر) میباشد بهتر است از ترازوی دیجیتال وزن کشی استفاده نکنند زیرا امواج الکترونیکی حاصل از حسگرهای ترازو ممکن است در عملکرد پیس میکر اختلال ایجاد کند.

مهم ترین مزیت ترازوهای عقربه ای نسبت به ترازوهای دیجیتالی این است که این نوع ترازوها از استحکام بیشتری برخودار هستند .

البته ضخامت شیشه نیز در رابطه با استحکام ترازوهای شیشه ای دیجیتال، نقشی تعیین ترازو شیشه ای دیجیتال کننده دارد.

ترازو شیشه ای قیمت

منبع تغذیه این ترازوها باطری قلمی، نیمقلمی، لیتیوم و سکه ای است. دامنه اندازه گیری چربی بدن توسط این ترازو بین 5 تا 50 درصد است و دامنه اندازه گیری آب بدن بین 20 تا 70 درصد است. This has  be en c re᠎ated by GSA᠎ Conte᠎nt Gene rator DEMO!

ترازو صفحه شیشه ای

شرکت دلمونتی ترازوی دیجیتالی خود را مخصوص استفاده در مراکز پزشکی طراحی کرده است چرا که بسیار پیشرفته بوده و مجهز به سیستم های اندازه گیری شاخص های سلامتی بدن از قبیل درصد چربی و درصد آب بدن است.

ترازو وزن کشی دیجیتالی شیشه ای

اگر دقت اندازه گیری در سطح گرم برایتان مهم نیست ، می توانید با خیال راحت ترازوی عقربه ای خریداری کنید .

باید توجه داشت ترازو وسیله ای است که جرم اجسام را اندازهگیری میکند نه وزن آن ها . الکترودهای این ترازو سیگنالهایی را از کف پای کاربر به طرف بدن میفرستند تا توده بدنی (BMI) او را اندازهگیری کنند.

ترازو شیشه ای طرح دار

دقت اندازهگیری این ترازو، مانند بیشتر ترازوهای این فهرست، ۱۰۰ گرم است. معمولا از ترازوهای با ظرفیت پایینی برای وزن کردن این نوع اجناس استفاده می شود .

این ترازوی برند دلمونتی بسیار کم مصرف بوده و تنها در صورتی که پا را روی آن می گذارید روشن می شود و به محض برداشتن پا خاموش شده و مصرف بسیار پایینی دارد.

حتی شواهد نشان میدهد که در چندین قرن پیشن نیز از ترازو های دست ساز خود برای وزن کردن اجناس و محصولات خود استفاده می کردند .

شما با خرید اینترنتی ترازو وزن کشی کار خود را آسان کردید و وقت خود را از دست ندهید ، همچنین حتما از سایتی خریداری کنید که بسیار مطمئن باشد .

قبل از استفاده از دستگاه چند ضربه کوچک با دست به قسمت شیشه ای دستگاه وارد کنید تا روشن شود.

ترازوی ها دیجتالی توسط برند های متفاوتی تولید می شوند پس بهتر است قبل از خرید برند ها و نمایندگی ای معتبر را شناسایی کنید و سپس اقدام به خرید کنید .از برترین برند های تولید کننده ترازوی دیجیتالی که انواع بهترین ترازوی وزن کشی را تولید می کنند می توان به برند بیور ، شیائومی ، امسیگ ،بوش و …

روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید.

لودسلهای به کار رفته در این ترازوها بسیار حساساند و توزین را در گستره زیر صفر و با دقت بسیار بالایی انجام میدهند .

ترازو زرگری یا ترازو طلا فروشی که به ترازوی سه صفر هم در بین طلا فروشان معروف هستند، از لودسلهای بسیار حساسی بهره بردهاند که به محض قرار دادن جسم به روی آن عملیات توزین را آغاز میکنند.

ترازوی طلا فروشی یا زرگری : طلا فروشان از ترازوهای دقت 0.01 گرم استفاده می کنند . ترازوی وزن کشی HS6 جزو بهترینها محسوب میشود و با حداکثر وزن 180 کیلوگرم تا 10 کاربر میتوانند از آن به صورت جداگانه استفاده کنند و در حافظه داخلی دستگاه تاریخچهای از تغییرات وزن خود را ذخیره کنند.

این ترازوی وزن کشی دارای یک صفحه نمایش است که مینیموم وزنی که نشان می دهد یک کیلوگرم و ماکسیمم وزنی که نشان می دهد 180 کیلوگرم است که به طور خودکار نیز خاموش میشود .

ترازوی خانگی دیجیتال Personal Scale ترازوی دیجیتالی personal scale با طراحی بسیار باریک و سبک به راحتی قابل حمل بوده و جهت ثبات بیشتر دارای پایه های پلاستیکی می باشد که مانع از سر خوردن ترازو بر سطوح سنگی و سرامیکی و غیره می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره فنی رایگان با ما در تماس باشید. ترازو دیجیتال علاوه بر توزین به صورت دیجیتال امکان ارسال گزارش به صورت فروش روزانه ، هفتگی و ماهانه را نیز دارد ، از سویی نیز فاکتور فروش ترازو جهت مشتری نیز صادر می شود که در هر فاکتور اسم فروشگاه ، ساعت و تاریخ فروش ، آدرس و شماره تماس فروشگاه به صورت کامل درج می گردد .

اگر بخواهیم به معنای واژه ترازو بپردازیم میتوان گفت که ترازو به معنای هم سطح بودن است . ترازو ها با توجه به اندازه قیمت متفاوتی دارند و همچنین با توجه به قیمت امکانات متفاوتی نیز دارند پس اگر یک مغازه ی کوچک دارید میتوانید از یک ترازوی کوچک که بتوانید براحتی با آن وزن بگیرید استفاده کنید اما در مغازه های بزرگ باید از ترازو های بزرگ تر که امکانات زیادی نیز دارد استفاده کنید.

ترازوی آشپزخانه میخواهید یا قصد خرید ترازوی وزنکشی را دارید. ساده ترین ترازو ها از یک شاهین و دو پله یا همان کفه تشکیل شده است .

جسم برای وزن کردن در یک پله و ورزنه ها را در پله دیگر قرار می گیرند و شاهین به حالت تعادل در می آید و وزن جسم معلوم می شود .

خریداران این محصول از کیفیت بدنه، سهولت در استفاده، طراحی زیبا، دقت بالا و اینکه با وجود نرمافزار Mi Fit میتوانند وزن چند نفر را پالایش کنند راضی هستند.

ویژگیهایی چون جنس ترازو، میزان تحمل وزن، کیفیت محصول، میزان دقت ترازو، منبع تغذیه، حافظه و … یکی از ویژگی های مهم در خرید ترازو میزان دقت آن است.

ترازوی دیجیتالی امسیگ (Emsig) یکی از محصولاتی است که ضمن استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا، ظریف و باریک طراحی شده است.

ظاهر این ترازو به شکل مربع و باریک است و گوشهها و لبههای بدنه که توسط دستگاه سیاناس برش خوردهاند یک نوع تقارن خاص و ظاهری دایرهای شکل دارند.

ظاهر این ترازو مانند یک ترازو وزن کشی معمولی است. حال شما با در نظر گرفتن این فاکتور ها میتوانید یک ترازوی دیجیتال یا مکانیکی و در صورت تمایل ترازوی تشخیصی انتخاب و از سایت دکتر مهندس خرید فرمایید.

جنس ترازو ها برای بسیاری از مشتریان موضوع مهمی است ، ترازو ها را از نظر متریال میتواند به چهار دسته تقسیم کرد ترازو های ساخته شده از PVC یا پلاستیک های فشرده شد ( ترازو دیجیتال پلاستیکی) ترازو های ساخته شده از شیشه های ایمن ( ترازو دیجیتال شیشه ای ) ترازو های ساخته شده از پلاستیک و شیشه ترازو های ساخته شده از پلاستیک و فلز استیل ترازوهای پلاستیکی معمولا در مقابل شکستگی و ضربه مقاومت بالاتری دارند و لی تنوع طرح کمتری دارند ولی، ترازو های شیشه ای با مقاومت پایین تری دارند ولی طرح و رنگ های متنوعی دارند .

ترازو های آزمایشگاهی که دقت 1 میلی گرم و دقت بالاتری را دارند نیاز به محفظه دارند چون حساسیت بالای آن ها در توزین جریان هوا نیز روی توزین این ترازو ها تاثیر می گذارد .

ولی امروزه ترازوهای بسیار پیشرفته دیجیتالی به بازار عرضه شده اند که از دقت بسیار زیادی برخوردار هستند و کار ما را بسیار راحت و دقیق کرده اند و جای ترازوهای آنالوگ را گرفته اند به عنوان یک نمونه از ترازوهای دیجیتال پیشرفته می توان ترازوی دیجیتالی وزن کشی دلمونتی مدل DL1760 را مثال زد.

نام کامل برند همیلتون Hamilton Beach می باشد که به عنوان یک طراح، فروشنده و توزیع کننده ی لوازم خانگی فعالیت می کند.

به عنوان معیار سوم ، به کیفیت ساخت دستگاه توجه کنید . با توجه به تنوع ترازوهای وزن کشی در بازار ایران، خرید یک ترازوی دیجیتال که از کیفیت خوبی برخوردار باشد نیاز به کمی بررسی دارد.

با توجه به قابلیت سیستم خاموشی خودکار، وقتی پای خود را بر روی ترازو می گذارید، ترازو متوجه لمس پا شده و روشن می شود .

علاوه بر این امکان برقراری ارتباط با گوشی هوشمند کاربر باعث میشود او در قالب نموداری وزن خود و اهدافی که از پیش مشخص کرده است را کنترل کند.

امروزه به دلیل مصرف غذا های مضر و نامناسب و تراریخته باعث افزایش و کاهش وزن شده است که نیاز ما به خرید ترازو وزن کشی بیشتر شده ، همین امر باعث بروز بیماری های مختلف مانند : قند خون ، فشار خون بالا شده است .

ترازوهای طرحدار در رنگها و مدلهای مختلف در بازار موجود هستند. معمولا برای بسته بندی دقیق از ترازوهای 0.01 گرم استفاده می شود.

ترازوی زعفران : ترازوهای دفت 0.1 و 0.01 گرم مورد استفاده برای زعفران می باشند. همان طور که در مورد ترازوهای دیجیتالی نیز گفته شد ، ترازوهای عقربه ای در مقایسه با ترازوهای دیجیتالی ، دقت کمتری دارند .

دارای پوششی از پلاستیک است که مانع از لیز خوردن می شود . ترازوی دیجیتالی دارای برد و قطعات الکترونیک در ساختار خود می باشد.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.