برش واترجت (2)

– برش واترجت
برش لیزر آلومینیوم

برشهایی که کاربرد آن ها در ادامه صنعت های متعدد ضمانت کننده تلاش ظریف تجهیزات و سیستمهای مصرفی همین ماده خواهد بود. به کارگیری از همین ماده مقاوم و بادوام، نهتنها مقرون به صرفه است، بلکه به ما‌درها از جهت کاربرد ریلکس و آسان هم اطمینان میدهد.

از سورس های فایبر نیکی فقط جهت فرایند برش، بلکه به جهت انجام عملیات جوش لیزری هم به کارگیری می شود. به طور کلی ، به جهت تجهیزات برش لیزری با به عبارتی اقتدار ، شتاب برش دستگاه برش فایبر عمده از دستگاه YAG است.

یکی از دیگر از پارامترهای حیاتی که می بایست در ادامه طراحی در ادامه حیث گرفته شود،کوچکترین شعاع قابل برش است. همین کمپانی نیز چنین در ادامه حوزه ایجاد قطعاتی که تهیدست طراحی و برش هستند، سرویس ها شایستهای به هموطنان عزیز ارائه میکند.

در ادامه نقطه نهایی همین مطلب یادآور می شویم کمپانی پارسیان با هدف ایجاد و عرضه سرویس ها صنعتی مبادرت به ایجاد قطعات گزینه نیاز صنعتگران و کارخانجات گوناگون نموده است.

صنعت های شاهد سطح های جدیدی از اعتنا میباشند و اتلاف مواد ناپخته به مقدار قابل توجهی کمتر یافته است. صافی مرحله برش خورده: تهیه دستگاه پرتوافشان و تلفیق آن با مواقعی از قبیل تهیه اقتدار اشعه، گونه و فشار گاز مصرفی و هم شتاب برش لیزر آلومینیوم به صاف و صیقلی شدن سطح های برش خورده امداد متعددی میکند.

در ادامه همین موررد به کارگیری از گاز نیترون و به صفر یا این که دستکم رساندن زاویه تابش از موثرترین عامل ها در ادامه انجام یک برشکاری چیره و تولید سطح های صاف هستند.

همین تیم مفتخر هست که در ادامه زمینه برش کاری لیزری قطعات و ورقهای قلزی همهگونه سفارشات را در ادامه سطح های گوناگون تامین نماید.

او‌لین گام گرفتن یک مثال دستگاه لیزر پردازش شده است. زیرا در ادامه همین دستگاههای پیشرفته، با در ادامه حیث گرفتن کوچکترین شعاع قابل برش و متناسب با ضخامت آلومینیوم، که به کرف موسوم است، همین نقص‌ تا حد قابلیت حل شده است.

یکی از دیگر از مزیت های دستگاه برش لیزر لوله آهن، برش یکنواخت و مداوم هست که نسبت به روشهای سنتی و مکانیکی برش زیاد تمیز و با دقتی را ارائه می دهد؛ در ادامه همین وضعیت به علت مشغول شدن بخش مقداری از آهن در ادامه برش که در ادامه برابر گرما قرار گرفته، احتمال تاب برداشتن آهن زیاد اندک است.

همین دستگاه امروزه دقتی حدود ۰٫۰۱ میلیمتردارد. اطلاع از همین موردها به ما‌درها امداد می کند که ادراک بهتری نسبت به دستگاه برش لیزر داشته باشیم و در ادامه موقعیت گوناگون بهترین به کارگیری ممکن را از آن ها ببریم. ​A​rt᠎icle has  been c re at ed  by G SA Con te nt Generator Dem ov᠎er sion.

همین مسئله به این معناست که آن ها نمی توانند آلومینیوم را با اعتنا به اندازه برش دهند چون گاز نیتروژن می بایست گزینه به کارگیری قرار گیرد تا برش قابل قبولی به وجود بیاید و ایراداتی در ادامه جه زخم وصال به صفحه های آلمینیومی نداشته باشیم.

همینطور دستگاه های گزینه به کارگیری در ادامه برش لیزر آلومینیوم زیاد حیاتی در ادامه ارزش میباشند به عنوان مثال چنانچه از دستگاه های پیشرفته تری به کارگیری شود ممکن هست کمی هزینه ارتقاء پیدا کند.

همین سورس را می توان نیز جایگاه سورس رایسس دانست با همین تفاوت که مهم ارزش بالاتری با به عبارتی امکانات است.

فواید برش لیزری آلومینیوم شتاب بالا و هزینه اندک با اعتنا زیاد دوچندان می توان اسم موفقیت که امروزه بالاترین تکنولوژی در ادامه صنعت برش فلزات است.

در ادامه تنظیم پروفیلهای مصرفی جهت بقیه صنعت های هم همین اعتنا بهنوبه خویش با ارزش است. برش لیزر آلومینیوم در ادامه تمامی همین موردها راهی مطمئن و ظریف جهت ایجاد قطعات اضطراری در ادامه همین صنعت های کارآمد و اثرگذار است.

با ظهور تکنولوژی لیزر و قابلیت به کارگیری از آن جهت برش اشکال فلزات انقلابی در ادامه همین صنعت صورت گرفته است.

آنگاه همین داده ها به جهت تولید صورت مسطح به کارگیری می شود و میزان برش را معین میکند. به جهت برشکاری. همین دستگاه بدلیل بضاعت هایی که دارااست می تواند تام کننده لطف به جهت برش واترجت باشد. Th is ᠎po st has be᠎en ᠎done ​by G SA C᠎on te᠎nt Gener ator D​emov​ersi on​!

بضاعت برشکاری دارااست و بضاعت برش های منحنی و سوراخکاری را ندارد. خوشبختانه دستگاه های برش لیزری جدیدتر سنسورهای پیشرفته ای به جهت انجام همین فعالیت دارا هستند که به زمان انعکاس،دستگاه لیزر را خاموش می نماید. Po​st was g​en᠎erated by GSA Co᠎ntent Ge nera​tor DE​MO !

1/5 متر می باشد و به جهت ورق های آلومینیومی که معمولا 2 متر در ادامه یک متر میباشند مطلوب می باشند.

همین می تواند یک میزان ورق استاندارد نظیر 2M x 1M، 2.5M x 1.25M و 1.5M x 3.0Mباشد. همین فرایند به اسم CNC تودرتو شناخته می شود.

برش لیزری یک فرایند برش CNC هست که در ادامه آن از لیزر پرقدرت به جهت برش مواد به کارگیری می شود. ارزش برش لیزر آلومینیوم با اعتنا به این که در ادامه انجام آن از گاز اکسیژن یا این که نیتروژن به کارگیری شده هست مختلف است، به تیتر نمونه برش لیزر با به کارگیری از گار نیتروژن ارزش بالاتری دارااست که اما به موازات آن کیفیت، اعتنا و شتاب انجام فعالیت هم ارتقاء پیدا می کند.

نیروی انسانی فن ای اذن پیدایش خطایی که مقدار ضایعات را در ادامه برش لیزر آلومینیوم را ارتقاء می دهد نخواهد اعطا کرد و به راحتی می توان برش هایی را انجام اعطا کرد که از میزان مرغوب بودن بالایی برخوردار هستند.

با به کارگیری از اشکال سرویس ها برش لیزر آلومینیوم می اقتدار همین آلیاژ پرطرفدار و اما گران ارزش را با بالاترین اعتنا ممکن به ورق های آلومینیوم تبدیل کرد و یا این که اشکال سرویس ها برش کاری صفحه ها و حکاکی را بر بر روی آن ها با اعتنا و شتاب زیاد بالایی به انجام رساند و به نوعی همین فلز را به جهت به کارگیری در ادامه مصارف گوناگون صنعتی فراهم نمود.

با به کارگیری از برش لیزر آلومینیوم می اقتدار اشکال طرح های پیچیده را هم اجرا نمود. به این خاطر هست که برش صفحه های آلومینیومی ممکن هست منجر رجوع و برگشت منعکس شدن از فلز به سمت دستگاه لیزر شود و به آن زخم برساند.

رویه تلاش به شکل مختصر به همین توضیح هست که گازها و مواد جامدی که در ادامه سورس میباشند با اعمال ولتاژ در گیر برانگیختگی و تخلیه الکتریکی شده و از خویش نور ساطع می کنند.

در ادامه همین فرآیند، یک پرتو نور با دانسیته بالا با تحریک مواد لیزری با تخلیه الکتریکی، در ادامه یک پیاله محصور تولید میشود.

تغییر و تحول قطر همین رخنه با زاویه اشعه تابشی ارتباط دارااست و به تغییر و تحول قطر در ادامه طرفین برگه برش خورده منتهی میشود.

همین مسئله به اپراتور همین قابلیت را می دهد تنظیمات را قبل از پیدایش نقص‌ تغییر و تحول دهد. بعضا از کمپانی های برش لیزری در ادامه گزینه برش لیزری آلومینیوم مردد میباشند چون همین فلز قابلیت دارااست به دستگاه زخم هایی را وارد نماید.

هزینه برش لیزر آلومینیوم به جهت دستگاه های مدرن عمده است. زاویه کونیک: قطر رخنه برش استدلال تعیینکننده و اساسی در ادامه برش لیزری است.

در ادامه همین مطلب از فی مابین همین فلزات و آلیاژهای آنها، قصد داریم برش لیزری آلومینیوم و فواید آن را آنالیز کنیم.

تنوع فلزات و خاصیت هر یک هم موقعیتی هست تا با به کارگیری بجا و متناسب از آنها، فواید خوبتر و بیشتری قسمت ما‌درها شود.

داده ها مربوط به یک طرح ممکن هست از یک فرمت پوشه دو بعدی نظیر پوشه های DXF یا این که DWG یا این که از یک پوشه سه بعدی نظیر یک پوشه STEP، پوشه SAT و غیره توضیح شود.

لیزر سی او دو یا این که co2: همین گونه هم به جهت برشکاری و حکاکی صنعتی بر بروی فلزات نظیر فولاد و آلومینیوم و…

به جهت کاربردهای صنعتی، برش های لیزری با دو سروصدا برش ایده آل هستند. به طور کلی، برش های لیزری به جهت برش ورق فلزی تقریبا نخ نما با حداکثر ضخامت 15 میلی متر به جهت آلومینیوم و 6 میلی متر به جهت فولاد خوب هستند.

یک لیزر CNC می بایست به میزان به اندازه قوی باشد تا ضخامت پانل های ۴۰ میلی متری به جهت فولاد، ۵۰ میلی متری به جهت فولاد ضد زنگ و ۲۵ میلی متری به جهت آلومینیوم را برش دهد.

حرکت پرتو لیزر با به کارگیری از فناوری CNC در دست گرفتن می شود. لیزرهای CNC هم وجود دارا هستند که مهم سروصدا پانچ اختیاری میباشند که به خوبی مخلوط پانچ و لیزر، قابلیت تولید هر گونه کانتور را آماده می کند.

برش لیزری فلزات تکنولوژی هست که در ادامه آن با لیزر، فلزات را با اعتنا دوچندان ،سرعت بالا و با اقتدار متعددی برش می دهد.

کاهش بودن امکان کشسانی و استحکام مکانیکی بالای همین آلیاژ نسبت به مس هم به کاربرد عمده آن در ادامه تولید ACSR جهت خطوط انتقال نیرو باعث شده است.

اما می بایست همین مسئله را خاطر نشان کرد که همین تکنولوژی پیشرفته به این معنی که لیزر برش قطعات به جهت هر قطعه ی فلزی و غیر فلزی کاربرد دارد.

صنعت های ساختمانی و تولید و ساز: کاربرد فلزات گوناگون از آهن و فولاد تا استیل و آلومینیوم در ادامه بناهای ساختمانی و در ادامه بخشهای گوناگون با توجیه اقتصادی، فنی و مهندسی انجام میگیرد.

درباره ی فلز آلومینیوم همین مسئله هم درستی می نماید و نیاز هست تا یک صفحه ی آلومینیومی زیاد تمیز و ظریف را برش بزنیم که با برش لیزر آلومینیوم به سادگی قابلیت پذیر است.

برش لیزری مواد اعم از فلزات و بقیه مواد غیر فلزی و برش لیزر آلومینیوم هم از سرویس ها پرطرفدار همین تیم است.

همین مختصات برش لیزری آلومینیومی را دشوار خیس از بقیه فلزات میکند. از آنجایی که آلومینیوم نسبت به فولاد ضد زنگ و بقیه فلزات قابل انعطاف خیس می باشد و زخم پذیر خیس از آنهاست، به زمان برش دردسرساز خواهد شد.

دستگاه برش لیزری فلزات نسبت به دستگاه های برش CO2 که نیاز به تأمین گاز دارا هستند هزینه ای کاهش را نیاز دارند.

عمده کمپانی ها در ادامه گزینه برش صفحه های آلومینیوم در گیر نقص‌ می شوند زیرا همین فعالیت زیاد دشوار و سخت هست و از طرفی می بایست با اعتنا و نازکی خاصی انجام شود.

چطور برش لیزر آلومینیوم از روشهای سنتی بهصرفهتر است؟ همین گزینه و دیگر اشکال به کارگیری از برش لیزر آلومینیوم در ادامه صنعت های مدرن از گزاره سیستمهای برش لیزری اتوماتیک با ارتقاء بازده کاری و کمتر متریال مصرفی نمونههای لطف از بهصرفه و اقتصادی بودن همین روشهای نوین هستند.

البته تحلیل ظریف هزینهها در ادامه روشهای تازه نظیر برش لیزر آلومینیوم نشان می دهد که همین تصورات از شالوده اشتباه است!

کمپانی برش لیزر نیک به یکی از از بزرگترین تیم های برش لیزر در ادامه مملکت تبدیل شده هست و تا کنون هم سفارشات متعددی را به جهت کمپانی ها و صنعت های وسیع و ریز به انجام رسانده است.

با تام همین توصیفات، اشخاصی که در ادامه حوزه برش لیزری تجربه به اندازه را دارا هستند از تنظیمات پیشرفته تری به جهت در دست گرفتن سرعت، فشار گاز و تمرکز لیزر به کارگیری می نمایند تا برش قابل قبولی تولید شود و در ادامه غایت با میزان مرغوب بودن مناسب به دست آید.

خوشبختانه دستگاه های برش لیزری جدیدتر سنسورهای پیشرفته ای دارا هستند که به زمان انعکاس،دستگاه لیزر را خاموش می کند. برش لیزر آلومینیوم از گزاره رویه های برش هست که طی آن از دستگاه های برش لیزری که زیاد پیشرفته و ظریف هم میباشند امداد گرفته میگردد و برش به شکل بنیادی شکل میگیرد.

بعضا از کمپانی های برش لیزری در ادامه گزینه برش صفحه های آلومینیوم مردد میباشند چون همین فلز قابلیت دارااست به دستگاه زخم جدی وارد نماید و یا این که آن را خراب کند.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.