بازی کامپیوتر محبوب تان را انتخاب کنید راهنمای جامع بازی های PC

بازی کامپیوتر محبوب تان را انتخاب کنید – راهنمای جامع بازی های PC
دانلود بازی , دانلود بازی, دانلود بازی کامپیوتر, دانلود بازی ها, دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر, دانلود بازی برای کامپیوتر, دانلود بازی کامپیوتری

هیچ نسخه ای از بازی کامپیوتری را نخواهید دید که از فیت گرل کم حجم تر باشد! بازی های کم حجم کامپیوتری خوشبختانه نمیتوانند مخاطب را با کمی آب و رنگ گول بزنند و مجبورند پر از ایدههای خلاقانه و سرگرم کننده باشند در ادامه و با معرفی چند مورد از این شاهکارها همراه شما هستیم.

دانلود بازی ها

هنوز خیلی زود است که بگوییم این بازی میتواند از فورتنایت یا پابجی جلو بزند یا نه، ولی تعداد گیمرهایی که به این بازی روی آوردهاند در یک سال از 50 میلیون نفر هم گذشته است.

در صورت تمایل به دانلود فیلم به شیوهی سریع و راحت از یک سایت معتبر میتوانید به آدرس filmino.meارائه دهندهی انواع فیلم ایرانی و خارجی در تنوع بسیار بالا مراجعه نمایید.

دانلود بازی کامپیوتر

سایتهای مختلف ایرانی و خارجی برای گیمرهای کشورمان دانلود بازی کامپیوتر را ممکن کردهاند. برای دانلود این بازی کافیست به بخش دانلودباکس فارسروید بروید و از طریق لینک های مستقیم به صورت رایگان اقدام به دریافت این بازی برای دستگاه اندرویدی تان کنید.

بهترین بازی که میشناسید را برای ما در بخش نظرات بنویسید. بخش رایگان آن یعنی Battle Royale که یکی از پرطرفدارترین بازیهای حال حاضر در جهان است، میتوانید با بازیکنان دیگر به رقابت بپردازید و با کسب امتیاز، لباسها و ابزار مختلفی برای خود بخرید.

دانلود بازی کامپیوتری

دارند. هرچه جلوتر میروید، باید بازیکنان خود را بیشتر و بهتر برای جنگ تجهیز کنید چون دشمنان هم به همان نسبت قویتر میشوند.

دانلود بازی برای کامپیوتر

Battletech یک بازی استراتژیک است که شما در آن باید کنترل هدایتگرهای انسانی به نام MechWarrior را به دست بگیرید که رباتهای جنگی را هدایت میکنند.

دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر

این بازی اکشن در یک دنیای آزاد و از دیدگاه سوم شخص طراحی شده است. به دنیای اسرارآمیز بازی وارد شده و در نقش قهرمانی که از دنیای مردگان بازگشته و بار دیگر زنده شده است انتقام خود را از کسانی که شما را به نابودی کشانده اند بگیرید.

چند روز دیگر رویداد جدید بازی با حال و هوای فیلم گودزیلا آغاز میشود و اگر بازی را پاک کردهاید یا حتی تاکنون به سراغش نرفتهاید، الان زمان مناسبی است تا نظرتان را عوض کنید.

همانطور که از نام آن میتوان حدس زد، هر تیم باید از ساختمان باستانی خودش دفاع و در عین حال به ساختمان باستانی دشمن حمله و آن را نابود کند تا تیمش برنده شود.

کلمه Dota خلاصه شده عبارت Defense of the Ancients به معنی دفاع از باستانیان است. این بازی انلاین از طریق کامپیوترهای ویندوزی، macOS، نینتندو سوئیچ، اکسباکس وان، پلی استیشن 4 و گوشیهای موبایل اندروید و iOS قابل اجرا است.

حالا تنها کافی است نگاهی به اطراف خود بیندازید تا ببینید تقریبا تمامی آدمها امروزه به گوشیهای هوشمند دسترسی دارند و شاید با اینکه گیمر نباشند، اما حداقل یکی دو بازی را روی گوشی خود نصب کردهاند تا در مواقع بیکاری یا فراغت به تجربه آن مشغول شوند.

البته از آنجایی که بازی پابجی موبایل لایت برای گوشیهای متوسط و ضعیف طراحی شده، بدون شک در گوشی شما اجرا خواهد شد؛ بنابراین با خیال راحت، نگاهی به مشخصات تعجبآور این بازی بیندازید.

در واقع میتوانیم بگوییم بازی گریس گیمپلی عجیب یا پیچیدهای ندارد و همه چیز آن، به تجربهای که ارایه میدهد بازمیگردد.

در واقع این دو بازی شباهتهای زیادی دارند ولی گیمرهای حرفهای بنا بر تفاوتهایی، معمولاً یکی را بر دیگری ترجیح میدهند.

در واقع میتوان گفت هرکجا که باشید و هر وسیلهای که داشته باشید، میتوانید با آن فورتنایت بازی کنید. فورتنایت یک بازی محبوب است و در رده نسل بازی کامپیوتر جدید قرار میگیرد.

اگر شما بخواهید یک بازی را به دوستان خود توصیه کنید، آن چه خواهد بود؟ یک بازی فوق العاده در سبک استراتژیک-نوبتی است که با وجود سادگی یکی از محبوب ترین بازیهای سال 2018 بشمار میآید و از دسته بازیهایی است که بارها و بارها بازی میکنید ولی احساس تازگی آن از بین نمیرود چرا که استراتژی ها و نیروهای مختلف ترکیبی یکتا برای بازی به وجود میآورند.

بازیهای مشهور زیادی به دلیل محبوبیت این سبک، در راستای مهیا ساختن یک پلتفرم برای رقابت در میادین نبرد بتل رویال فعالیت میکنند؛ اما در صدر لیست این بازیها میتوان پابجی موبایل را مشاهده کرد که بهترین بازی بتل رویال در جهان تلقی میشود.

در یکی دو سال اخیر که بازار بازیهای بتل رویال گرم بوده است، کمپانیهای بازیسازی مختلفی کم کم بازی بتل رویال خود را میسازند.

جزو بهترین بازی های دیتا دار برای Ios است. ممکن است بعد از خواندن این مقاله به خود بگویید که «پس فلان بازی کجاست؟

در سالهای اخیر بازی جدید کامپیوتر یکی پس از دیگری به امید جذب تعداد زیادی از گیمرها، عرضه میشود. در Tiny Room Stories: Town Mystery شما باید به نقاط زیادی از شهر بروید و مدارک و شواهد مختلفی را به دست بیاورید.

سبک این بازی مخفیکاری – اکشن است و جاذبه زیادی برای طرفداران گیم های دیجیتال دارد. استودیو بازیسازی دیجیتال اکستریمز در سال 2013 این بازی را عرضه کرد و به عنوان یک بازی خوشساخت در میان بازیهای چندنفره آنلاین شناخته میشود.

جلوههای دیجیتال و بصری این بازی در میان بازی های اکشن رایگان کامپیوتری بسیار چشمگیر و جالب توجه است. PlayerUnknown’s Battlegrounds ازلحاظ بصری در سطح بسیار خوبی قرار دارد اما بهینهسازی نهچندان جالب استودیوی سازندهی بازی باعث شده که PlayerUnknown’s Battlegrounds بر روی تمامی سیستمها قادر به اجرا نباشد.

این بازی هیجانی علاوه بر کامپیوتر، بر روی ایکسباکس وان، پلی استیشن 4 و نینتندو سوئیچ هم قابل اجرا است.

۱٫ کتاب های کودکان را بخوانید- هرچند کتاب کودک نمی تواند همانند کتب درسی بر طبق گرامر باشد اما آنها برای تدریس پایه زبان انگلیسی طراحی می شوند و شامل لغات اصلی، املاء، اسم و فعل های باقاعده و بی قاعده، صرف ساده و ساختار جمله هستند.

استودیوهای بازیسازی بهشدت سرگرم طراحی و ساخت بازیهای جدید و ایجاد تغییرات و بهبود بازیهای قبلی هستند تا در رقابت سنگین صنعت گیم، جایگاه قابل توجهی را به دست آورند.

بازی League of Legends روزانه حدود 30 میلیون بازدید کننده دارد که این رقم واقعاً قابل توجهی است. کاپهد یک بازی در سبک شوتم آپ یا اشماپ با گرافیکی هیجانانگیز و خاص است.

مافیا یک بازی کامپیوتری تک نفره اکشن در ژانر شوتر و از زاویه سوم شخص است. قبل از شروع بازی میتوانید انتخاب کنید که نوع دوربین به شکل اول شخص یا سوم شخص تنظیم شود.

این سفر تنها شامل شما نیست و شخصیتهای دیگری هم در بازی خواهیم دید. البته حالت بازی دیگری نیز در قالب بازی گروهی در کلش رویال فراهم شده است.

شما در وارفریم مسئولیت و کنترل گروهی از جنگجویان باستانی به نام تنو (Tenno) را دارید. شما مأمور 47 را که قاتل قراردادی ICA است، کنترل و مدیریت میکنید.

آیا گیمی را میشناسید که بهنظر شما بهترین بازی PC باشد ولی به اندازه لازم به آن توجه نشده باشد؟ This a rtic᠎le w᠎as c reated ​by G SA C onte nt Generat​or Dem​ov er si᠎on!

اپکس لجندز هم یک بازی کامپیوتر جدید در این سبک است که در سال 2019 بدون هیچ تبلیغات قبلی و بهصورت ناگهانی عرضه و با استقبال نسبتاً خوبی مواجه شد.

Born Into Fear یک بازی ترسناک اول شخص است که در یک محله خالی حومه شهر به نام North Hollow Heights می گذرد.

اسکایریم یک بازی به سبک اکشن نقش آفرینی است و داستان آن که پنجمین نسخه از سری The Elder Scrolls محسوب میشود، حول محور شخصیت اصلی که از نژاد Dragonborn است میچرخد.

Lara Croft Go یک پازل نوبتی است که در آن باید دشمنان را بکشید و معماهای مختلف را حل کنید.

شما باید در هر مأموریت راههای مختلف ترور را در نظر بگیرید و راه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

یکی از معروفترین بازیهای ژانر کلمات و دانستنیها، بازی آمیرزا است؛ در این بازی باید از بین حروف به هم ریخته، کلمات مورد نظر را پیدا کنید.

عبور از چالشهای این بازی دشوار است و همین مسئله آن را برای گیمرهای حرفهای، جذاب کرده است. یکی از محبوب ترین حالت های بازی ، برای شروع ، Summoner’s Rift است که می توانید در حالت ۵v5 بازی کنید.

Bike Rush یک بازی آرکید جدید برای اندروید است که در آن شما می توانید در یک مسابقه دوچوخه سواری بسیار هیجان انگیز شرکت کنید و حین انجام این کار شما می توانید با انجام حرکات نمایشی امتیاز بیشتری به دست آورید و همچنین باید حواستان به موانع که از پیش درون مسیر قرار داده شده نیز باشد که با آن ها برخورد نکنید، شما همچنین می توانید برای پیشی گرفتن از رقبای خود با ضربه زدن آن ها را از میدان خارج کنید.

معمولا بازیهایی که به پیدا کردن یک آیتم یا فرد خاص مربوط میشوند، محبوبیت بسیار بالایی دارند. چرا گرافیک آن خاص است؟

داستان بازی از این قرار است که cuphead و برادرش با موانع و دشمنان مختلف مبارزه میکنند تا در نهایت بتوانند غول مرحله آخر را شکست دهند.

با شروع اولین مرحله از بازی متوجه زیبایی بیشازاندازه محیطهای بازی میشوید که حسابی شما را غرق خود میکند. اگر به دنبال یک بازی کامپیوتر جنگی تمام عیار هستید، بتلفیلد وی یا 5 را امتحان کنید.

بازی لیگ آف لجندز که آن را به اختصار LoL هم مینامند، یک بازی کامپیوتر رایگان پرطرفدار و باسابقه است که علیرغم عرضه شدن آن در سال 2009 یعنی 11 سال پیش، هنوز هم یکی از بهترین بازیهای MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) یا همان سبک میدان نبرد چندنفره آنلاین در دنیا است.

دوتا 2 یک بازی آنلاین کامپیوتر در سبک MOBA یا میدان جنگ چندنفره آنلاین است که از لحاظ شهرت و محبوبیت، چندین سال است که با لیگ آف لجندز رقابت تنگاتنگی دارد.

بازی Guild of Guardians در اوایل سال 2022 منتشر شده است و قرار است تا یک بازی به شدت عظیم باشد.

خوشبختانه تاکنون سه بازی از این مجموعه با نامهای Rayman Jungle Run، Rayman Fiesta Run و Rayman Adventures برای اندروید منتشر شده است.

این بازی در ادامه ویچر 2: قاتلین پادشاهان یاThe Witcher 2: Assassins of Kings که در سال 2011 عرضه شده بود، منتشر شد.

پول داخل بازی وی باکس (V-Bucks) نام دارد و شما با توجه به لول خود میتوانید وی باکس را برای لباسهای مختلفی خرج کنید.

کدهایی رو که میخواید اجرا کنید تیک بزنید و در نهایت گزینه سیو رو بزنید. هم اکنون شما با ورود به این سایت و یا سرچ عبارت “مگ بازی” به آرشیو بزرگ، بروز و کامل ما دسترسی پیدا کنید.

آیا بهترین بازی های کامپیوتری آنهایی هستند که مخاطبان بیشتری جذب کردهاند؟ نسخه کامپیوتری پابجی 30 دلار قیمت دارد و شاید به همین دلیل در کشورهایی مثل کشور ما، بازیهای رایگان در همین سبک مانند فورتنایت، ترجیح داده میشوند.

شاید یکی از دلایل محبوبیت کمنظیر آن در جهان نیز همین باشد. Axie Infinity یکی از بازی های بلاکچینی رایگان است که از سری بازیهای پوکمون الهام گرفته است.

در بازی Smite بازیکنان به دو تیم تقسیم می شوند که بین سه تا پنج بازیکن نفرات هر گروه را تشکیل می دهد .

بازیکنان می توانند کارکتر خود را شخصی سازی کرده و مطابق با سلیقه ی خود پیش بروند. Helicopter Simulator 2020 بازی جدیدی در سبک سری بازیهای اکشن و شبیهسازی می باشد که در سال 2021 توسط Technologies&Simulators ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است.

در میان بهترین بازی های آفلاین اندروید، بد نیست بهسراغ بازی برویم که بتوان آن را در مترو، اتوبوس یا حتی تاکسی هم تجربه کرد و سرگرم شد.

این بازی رایگان است و در خیلی از کشورها تورنمت آن برگزار میشود. جدا از ویندوز این بازی با macOS ، PlayStation 4 و Xbox One با گوشی های iOS ، Android و Nintendo Switch نیز سازگار است.

برخی از بازیها را میتوان مستقیم روی مرورگر کامپیوتر اجرا کرد ولی برخی به نصب نیاز دارند. 100 بازیکن در ابتدای بازی با چتری روی جزیره فرود میآیند و هدفشان زنده ماندن و از بین بردن دشمنان است.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.