انواع کاتالوگ فن زیلابگ تشکر

فن سیرکوله (جت فن) کانالی در سالن های گلخانه و مرغداری که طول زیادی دارند به منظور ایجاد یکنواختی در دما و رطوبت از فن های سیرکوله استفاده می شوند. Th is da ta has ​been writt en ᠎with G SA Con​tent᠎ Gener​at or  DEMO​.

فن سیرکوله فن سیرکوله ( جت فن ) کانالی در سالن های گلخانه و مرغداری که طول زیادی دارند به منظور ایجاد یکنواختی در دما و رطوبت از فن های سیرکوله استفاده می شوند.

همچنین اگر فن تهویه بیش از حد کار کند باعث میشود که دما و رطوبت داخل دستگاه به آسانی خارج شود و باز هم جان جوجه های داخل تخم به خطر می افتد.

یکسان کردن اکسیژن ، دما و رطوبت و عمل تهویه صحیح توسط فن های کتابی تعبیه شده در ماشین جوجه کشی خانگی یا دستگاه جوجه کشی را سیرکولیشن داخلی می نامند.

در یک دستگاه جوجه کشی ، برای بالا بردن راندمان جوجه کشی باید دما و رطوبت در تمام طبقات یکسان باشد.

بارزترین ویژگی روش عمودی انجام عمل اکسیژن گیری خودکار به واسطه فن های سیرکوله و بیرون رفتن گازهای آلوده از دمپرهای سقفی دستگاه می باشد.

شایان ذکر است که بهره گیری از این نوع بدنه مطابق با استاندارد های جهانی می باشد که باعث ایجاد نهایت عایق بندی و ایزولاسیون در این محصول شده است.

شایان ذکر است که صنایع ماشین سازی دکتر قشلاق با تجربه ای نزدیک به ۳۰ سال به عنوان یکی از مجموعه های پرچمدار در زمینه طراحی و تولید انواع تجهیزات سرمایشی در ایران می باشد که توانسته با الگوبرداری از نمونه های اروپایی و به کمک خط تولید بروز و تیم مهندسی خود محصولات درجه ۱ و پرکاربردی را تویلد و ارائه کند.

این فن بین کانالی بصورت دو دور عمل می کند.دور کند موتور این فن بین کانالی ۱۸۵۰ و دور تند آن ۲۲۰۰ دور در دقیقه می باشد. C on tent has been generated wi᠎th G SA Con tent Gener᠎ator DEMO!

سیستم انتقال قدرت : سیستم انتقال قدرت در هواکش های سانتریفوژ بین کانالی تولیدی این شرکت به دو صورت اتصال مستقیم (Direct Drive) و اتصال تسمه پولی (Belt Drive) می باشد که با توجه به شرایط درخواستی مشتریان محترم از طرف این شرکت انتخاب می گردد.

همچنین در داخل کابین سیستم دفع پساب تعبیه شده تا آب حاصل از شست و شو دفع شود. در یک دستگاه جوجه کشی برای ایجاد گردش هوا (سیرکولاسیون) و همچنین انجام عمل تهویه، به فن دستگاه جوجه کشی نیاز داریم.

همچنین در صنایع دیگر همانند هواپیما، هلیکوپترها، برج خنک کننده، تونلهای بادی، هیدرو فویلها و کشتیها مورد استفاده قرار فن کندانسور زیلابگ میگیرد.

من ربات هوشمند گفت و گوی آنلاین دیجیکالا هستم و در فن کندانسور زیلابگ حال حاضر در حال آموزش دیدن برای پاسخگویی بهتر و انتقال پیام شما به پاسخگوی مرتبط با مشکلتان هستم.

هواکش آکسیال؛ این نوع فن معمولاً برای انتقال هوای موجود بین دو مکان به کار میرود. این پست وبلاگ به منظور توضیح تفاوت بین این دو نوع فن هوای ورودی است.

تفاوت اصلی این دو نوع فن در کاربرد آنهاست. مانند بسیاری از افراد، اکثر افراد فن زیلابگ نمی توانند در مورد تفاوت بین فن های تهویه و فن های اگزوز بالای سر خود صحبت کنند.

فن های صنعتی قدرت های متفاوتی دارند زیرا مجبورند حجم زیادی قیمت فن زیلابگ از هوا را جابجا کنند. فن های محوری کارآمد این شرکت با درایو و فن کندانسور زیلابگ تکنولوژی کنترل کاملاً منطبق ، هوا را به صورت هدفمند حرکت می دهند.

هم فن های تهویه و هم فن های اگزوز کار فن کندانسور زیلابگ می کنند تا تازه ترین و تمیزترین هوای ممکن را در فضای نصب شده ایجاد کنند.

هیترهای گازی نیک گستر مدل H860 با گاز طبیعی کار می کنند. استفاده از فن های مکنده بهترین راه حل برای خروج گاز Co2 است.

قدرت بالا و توانایی غلبه بر افت فشار استاتیک در کانالها از ویژگیهای این فن است. این مدل از فن ها در 11 اندازه مختلف از سایز پروانه 20 سانت تا پروانه 80 سانت در 18 مدل عرضه می شوند.

ابعاد این فن بین کانالی عبارت از ۲۳ سانت طول، ۱۹ سانت ارتفاع و ۱۵ سانت عرض می باشد. در ماشین جوجه کشی با ظرفیت کمتر از ۵۰ عدد از این روش استفاده میشود و برای دستگاه های صنعتی کاربردی ندارد در این روش گردش هوا وجود ندارد یا اینکه به طور بسیار کم با فن های کوچک گردش هوا انجام می پذیرد.

گروه طیوران صنعت فاخته از فن زیلابگ آلمان برای انجام سیرکولاسیون در دستگاه های خود استفاده میکند که این فن ها آی پی دار بوده و آمار خرابی در آنها نزدیک به صفر است.

گروه صنعتی فاخته سالهاست که در تمام محصولات خود از فن مکنده گاز Co2 استفاده میکند. از آنجایی که گاز Co2، بسیارسنگین است و به راحتی از داخل دستگاه بیرون نمیرود باید چاره ای اندیشید.

این روش بیشتر در دستگاه های چینی رایج است و از عمده ترین مشکلات این شیوه عدم تهویه اصولی است که باعث خفگی جوجه ها در زمان هچ میشود چون در این روش هوا به صورت عرضی به دور راک ها در جریان است و گم کردن هوا در پشت فن ها انجام میشود.

سیستم تهویه در دستگاه جوجه کشی باید به صورت کاملا اصولی پیاده سازی شود زیرا اگر سیستم تهویه ضعیف عمل کند، گاز Co2 به خوبی از دستگاه خارج نمیشود و موجب نرسیدن اکسیژن کافی به جوجه ها و در نهایت منجر به خفگی آنها داخل تخم میشود.

انواع مختلفی از فن های سیرکولاسیون و فن های تهویه در بازار موجود است، اما کدام یک از آنها مناسب یک دستگاه جوجه کشی است؟

در واقع، بسیاری فکر می کنند که آنها یکی هستند. هنگامی که آلاینده ها و آلاینده ها وارد کاتالوگ فن زیلابگ هوا می شوند، هواکش های خروجی آنها را حذف می کنند تا هوای تمیز فراهم شود.

جریان مداوم هوا به فن های گریز از مرکز اجازه می دهد تا انرژی تولید کنند که تا 84? چه در فن آوری تبرید و تهویه مطبوع یا در زمینه انرژی های تجدیدپذیر.

چه تلفنی و چه آنلاین، سفارش فن اواپراتور زیلابگ سریع و آسان است. برای مثال به شیر بازدید خط مایع اشاره می کنیم که توسط این ۳ کمپانی که اشاره نمودیم در سطح بازار عرضه شده است.

محصولی که در این قسمت میخواهیم به شما معرفی کنیم هواکش صنعتی 20سانت قابدار زیلابگ FTP 4E-200B است که دارای قطر پروانه 200 میلی متری بوده و رنج هوادهی آن 415 متر مکعب در ساعت است.

فن های سانتریفیوژ فوروارد تولیدی شرکت زیلابگ کاربرد وسیعی در صنایع مختلف دارند که در این قسمت به برخی از ویژگی های مهم و کاربردی آن اشاره می کنیم. ​Th᠎is ᠎po​st h as been wri tt en with G SA C​ontent​ G᠎enerator  DE MO.

فن های طرح آکسیال زیلابگ کاربرد وسیعی در صنعت و تاسیسات دارند که در این قسمت به برخی از ویژگی های مهم و کاربردی آن اشاره می کنیم.

استفاده از فن های کتابی باعث افزایش امنیت در دستگاهها میباشد ، فن های مورد استفاده معمولی باعث ایجاد گرمای بیش از حد و حتی در برخی موارد باعث آتش سوزی میگردد.

اما فن های دائم کار احتمال بروز آتش سوزی را به صفر رسانده که این امر مزیتی بزرگ برای فن میباشد.

هر فن دارای ویژگی های منحصر زیلابگ به فردی است که به آن اجازه می دهد تا اقدامات مورد نظر خود را به طور موثر انجام دهد.

هر فن اهداف خاصی را در فضاهای تجاری و مسکونی انجام می دهد که برای تامین هوای با کیفیت بالا در سراسر یک منطقه بسیار مهم است.

همانطور که از نام آن پیداست از فن های تهویه برای تهویه فضای مسکونی یا تجاری استفاده می شود. در حالی که یک فن تهویه برای وارد کردن هوای تمیز به فضای بسته از منبع بیرونی کار می کند، فن رادیال زیلابگ یک فن خروجی آلاینده ها را از هوای داخل خانه یا فضای تجاری حذف می کند.

در داکت اسپلیت ها ما فقط یک یونیت داخلی (نصب شده در داخل ساختمان) و یک یونیت خارجی (نصب شده در خارج از ساختمان) داریم که یونیت داخلی هوا را سرد می کند و با کانال هایی این هوای سرد را به اتاق ها و سالن ها ارسال می کند و همه اتاق ها مثل کولر آبی همزمان تهویه خواهند شد.

فن زیلابگ کرمانی این کار باعث می شود هوای تازه از بیرون و داخل فضای بسته وارد شود. پس از وارد کردن نیازهای خود ، با چند کلیک ماوس شما را به سمت انتخاب محصولاتی می برد که برای استفاده در برنامه شما مناسب است.

احتراما به استحضار می رساند فروشگاه پیمان الکتریک با کادری مجرب و دارای چندین نمایندگی در ایران در زمینه اتوماسیون و الکترونیک صنعتی مفتخر است تا شما را در زمینه قطعات الکتریکی یاری دهد.

مطلب دوم خدماتی است که شرکت فروشنده ارائه میدهد. وزن کم، سهولت استفاده و ایمنی از مواردی است که این شرکت در طراحی و ساخت این هواکش رعایت کرده است ، بنابراین این مدل هواکش زیلابگ را می توانید در سقف یا دیوار نصب نمایید.

می باشد که دارای کالاهایی بسیار با کیفیت است. فنهای اکسیال دارای انواع متعدد هستند که می توان به اکسیال دیواری، اکسیال سقفی و بین کانالی اشاره نمود.

در این شیوه هوای تازه از دمپرهای سقفی داخل شده و از کانال های خروجی سقفی گازهای آلوده بیون می رود. This has  been c᠎reated by GSA  Con᠎tent G ener᠎at or D emoversi​on᠎.

در دنیای امروز و با گسترش صنایع مختلف ، میزان آلودگی هوا در داخل محیط های کاری افزایش یافته است و نیاز به فرآیندی به نام “تهویه” روز به روز بیشتر احساس می شود.

در صورت نیاز به کاتالوگ اطلاعات فنی ، لطفا مراتب را به این فروشگاه اعلام نمائید تا در اسرع وقت نسبت به درخواست آن مقام محترم اقدامات لازم صورت پذیرد.

برای ایجاد هم دمایی در یک ماشین جوجه کشی باید گردش هوا به خوبی صورت پذیرد، گردش هوا در دستگاه جوجه کشی، به کمک فن سیرکولاسیون انجام میشود، این فن ها باید در برابر دما، رطوبت، پرزهای دوره ی هچر، گرد و خاک مقاوم باشند.

این دستگاه با توجه به نوع طراحی قابل حمل بوده و در هر شرایط اقلیمی با هر نوع آب و هوایی سازگاری دارد.

دود حاصل از پخت و پز و رطوبت حاصل از دوش آب گرم را می توان به طور موثری توسط این نوع فن از هوا حذف کرد.

این شرکت با رعایت استانداردهای جهانی موفق به کسب فن کندانسور زیلابگ گواهینامه رضایتمندی مشتری ISO 9001 و ISO 9002، تندیس حمایت از مشتری، استاندارد ملی ایران، لوح تقدیر و گواهینماه CE گردیده است.

هوادهی در کندانسور فریونی هوا خنک با استفاده از الکتروفن های دور معکوس سردخانه ای از نوع آکسیال و از برندهای زیلابگ و یا EBM آلمان با کمترین صدای ممکن انجام می شود.

دبی یا ظرفیت هوادهی این فن بین کانالی در دور کند ۱۸۰ و در دور تند ۲۴۰ مترمکعب بر ساعت می باشد.

هواکش سردخانه ای صنعتی 63 سانت زیلابگ YWF4D-630S-137/70 دارای قطر پروانه 630 میلی متری بوده و رنج هوادهی آن 12420 متر مکعب در ساعت است.

هواکش 50سانت صنعتی1400 دور زیلابگ توانایی جابهجایی حداکثر 7000 متر مکعب هوا را در ساعت دارا می باشد . شما میتوانید لیست قیمت محصولات دمنده از اینجا مشاهده نمایید و قیمت های ما را با سایر قیمت های بازار از جمله قیمت هواکش دمنده دیجی کالا مقایسه نمایید.

پیشاپیش از حسن همکاری شما کمال تشکر را می نمائیم. بدون تهویه، شما و سایر افراد در تنفس هوای تازه باقی می ماند.

اگر این آلاینده ها از هوا قیمت فن زیلابگ حذف نشوند، ریه های خود را در معرض تنفس ذرات مضر قرار خواهید داد.

او اعتقاد زیادی به طرح موتور روتور خارجی ابداعی پدرش برای صنعت سیستم تهویه داشت، بر همین اساس ساخت توربین و فن های تهویه مطبوع آغاز شد.

معمول ترین و محبوب ترین روش برای گردش هوا و تهویه ماشین های جوجه کشی صنعتی و خانگی میباشد در این روش فن ها در پایین یا بالای کانال هوایی جای گرفته و پس از عبور هوا از روبروی منبع حرارتی آن را به طرف منبع تهویه رطوبت هدایت کرده و سپس با عبور از لا به لای راک ها مجددأ به سمت فن برمی گردد.

سرعت چرخش پروانه های 50 سانتی متری این مدل 1400 دور بر دقیقه است. شدت صدای سانتریفیوژ 14سانت یکطرفه فوروارد زیلابگ 75db بوده و وزن آن 4.1 کیلوگرم است.

به همین دلیل اواپراتور این دستگاه از جنس مس ساخته شده که دارای المنت درجه ۱ بوده و امکان تولید برفک در آن صفر می باشد.  Da᠎ta has ᠎been g ener​at᠎ed  with the help ᠎of GSA Con᠎te᠎nt Gene​ra​tor  DEMO !

شدت صدای سانتریفیوژ 13سانت یکطرفه فوروارد زیلابگ 72db بوده و وزن آن 3.2 کیلوگرم است. فن اواپراتور؛ تعداد فن های نصب شده بر روی اواپراتور به ظرفیت اواپراتور وابسته است.

وابسته بوده و متناسب با نیاز هر پروژه ای، طراحی و قیمت اواپراتور سردخانه ای و تونل انجماد طی یک پیش فاکتور به مشتری اعلام می شود.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.