اجرای نمای کرتین وال

نمای کرتین وال

 انواع نمای کرتین وال چندین گونه هست و تفاوت آن ها با یکدیگر چیست؟ در ادامه همین رویه بخش اکثر فعالیت در ادامه محل پروژه انجام می گیرد همینطور همه اتصالات از گزاره اتصال پروفیل های عمودی به استراکچر، به وسیله براکت های گالوانیزه و یا این که استنلس استیل و کارگزاشتن پروفیل های افقی بر بر روی آن جهت تشکیل یونیت های در ادامه حیث گرفته شده در ادامه طرح نما، که در ادامه همین رویه می بایست به شکل همسان و نیز سطر در ادامه حیث گرفته شوند، به شکل متناوب انجام گرفته و تهیدست دوران عمده جهت اجرا می باشند.

اما در ادامه در مقابل از آنجایی که پنل های گزینه به کارگیری در ادامه رویه یونیتایز در ادامه سوله ساخته می شوند، شتاب اجرای همین نمای شیشه ای عمده از نمای شیشه ای کرتین وال استیک می باشد. تفاوت اکثر همین سه نوع نمای سازههاست که در ادامه فریملس و یوچنل هیچ نوع آلومینیومی چشم نمی‌شود و نما تماما شیشه هست اما در ادامه کپدار درپوشهای آلومینیومی چشم میشوند. نماهای کرتین وال از آنجا که هیچ باری از خویش ساختمان را به دوش نمی کشند و فقط نیرویی که تحمل می نمایند یکی از نیروی وزن خودشان و دیگری نیروهای جانبی مانند باد هست را تحمل می نمایند از همین منش به بنا های کرتین وال بنا های خویش ایستا می گویند.

 نماهای کرتین وال از آنجا که هیچ باری از خویش ساختمان را به دوش نمی کشند و فقط نیروهایی که تحمل میکنند، نیروی وزن خودشان و همینطور نیروهای جانبی مانند باد، باران و گردباد است، به این دلیل، سازههای خویش ایستا اسم گرفتهاند. اما پیمانکاران و کارفرماها می بایست اعتنا داشته باشند، که از سیلیکونهای کارتریجی موجود در ادامه بازار به کارگیری نکنند، چون همین سیلیکونها به هیچ تیتر به جهت کارهای ظریف طراحی و ایجاد نشدهاند. طرز ایجاد شیشه های نمای کرتین وال کادر لس – یوچنل به این شکل هست که به جای اسپیسرهای عادی که در ادامه شیشه های دوجداره معمولی از انها به کارگیری میگردد ، در ادامه سیستم نمای کرتین وال کادر لس – یوچنلی از اسپیسر یو چنل ( به شکل گسسته و یا این که پیوسته ) بهره گیری شده و به جای چسب های پلی سولفاید ، از چسب های منحصر سیلیکونی با امکان چسبندگی بالا و اقتدار کشسانی مطلوب جهت دوجداره سازی شیشه ها به کارگیری میشود .

ساخت در ادامه محل: در ادامه همین رویه شیشه و همه اتصالات به محل نما انتقال یافته و عملیات مونتاژ و کارگزاشتن در ادامه به عبارتی نصیب شکل می گیرد. در ادامه همین وضعیت پروفیل های عمودی به شکل جزیی هست براین اساس کانال بندی نما که شامل پروفیلهای افقی و عمودی به شکل فریم هایی با عرض یک شیشه و طول ۱ یا این که ۲ طبقه در ادامه سوله ایجاد و آنگاه در ادامه محل پروژه مونتاژ می شود و شیشه ها در ادامه آن کارگزاشتن می شود.

در واقع چنانچه نما از جلو اسلب بتنی یاتیر یکپارچه عبور نماید کرتین وال و در ادامه غیر اینصورت پنجره یا این که ویندو وال حساب میگردد. مثل نمای شیشه ای کرتین وال فیس کپ می باشد با همین تفاوت که در ادامه روند اجرای نمای کرتین وال نیم فیس کپ ، نصیب پروفیل های عمودی و افقی ( عمدتا افقی ) به جای حفظ کننده و درپوش از چسبهای با امکان انبساط بالا و مقاوم در ادامه برابر اشعه خورشید به کارگیری میشود . بصورت یکپارچه در ادامه سوله ساخته شده و در ادامه قالب یک دیوار با طول کف تا سقف و عرض های وسیع به سوله حمل و کارگزاشتن میگردد.

این رویه نسبت به رویه استیک جدیدتر بوده و بر مغایر نمای های استیک که در ادامه سوله ساخته می شود در ادامه رویه یونیتایزد، طراحی با اعتنا به هر پروژه انجام می شود، آنگاه به سوله و محل پروژه منتقل می شود و در ادامه آن جا سرهم بندی و کارگزاشتن می شود. عشق ی انسان به زیبایی از بدو خلقت وجود داشته هست و توانسته همین عشق را روز به روز گسترش دهد و در ادامه تام جنبه های زندگی خویش پیاده کند. دارد. مطمئنا کرتین وال های شیشه ای، جلوی دوچندان و زیبایی دارا هستند و به این برهان ارزش بالاتری نیز دارند. 

 آرین سازین تجدید نما؛ اجرا کننده نمای شیشه ای ساختمان در ادامه ادامه به معرفی تام نمای کرتین وال پرداخته و خصوصیت ها و مزایا و معایب و طرز اجرا و خط مش اندازی و ارزش آن ها را توضیح خواهد داد.

در هم اکنون حاضر به کارگیری آن ها زیاد اندک هست البته روز به روز ارتقاء پیدا میکند. همانطور که گفتیم این لامل ها مهم اشکال متفاوتی مانند فولادی چوبی و آلومینیومی میباشند که بهترین آن ها به عبارتی آلومینیومی است که در ادامه عمده پروژه ها می بینید علت آن همین هست که مثال های فولادی و چوبی به علت خوردگی وزن بالا ایراداتی که در ادامه عایق بندی دارا هستند خیلی زود از صحنه حذف شدند البته مثال آلومینیومی و آلیاژهای آن به برهان خواصی که دارا هستند مانند استحکام بالا در ادامه عین سبکی بضاعت جیگ و فیکسچر بودن بالا به مراد عایق بندی رطوبتی و هوادهی از مزیت هایی اسن که طراحان و معماران و مهندسان اکثری را توجهشان را به خویش جلب کرده است. 

در همین گونه نما اسپیسرهای گزینه به کارگیری u صورت هست و به جهت کارگزاشتن شیشه در ادامه فضای فی مابین لامل های افقی و عمودی از لقمه های منحصر به کارگیری می شود.

 

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.