آموزش ست کردن ریموت کنترل همه کاره کولر گازی

کنترل کولر گازی همه کاره

با کنترل همه کاره کولر گازی می توانید همه عملکردهای کولر گازی را کنترل نمایید و به برهان عدم وجود کنترل کلیدی انحصار عملکردی نخواهید داشت. ممکن است کولر گازی تازه خریداری کرده اید و یا این که محل سکونت یا این که محل کارتان را تغییر و تحول دیتا اید و فعالیت نمودن با ریموت کنترل و تنظیمات کولر گازی تازه کارگزاشتن شده در ادامه آن محل را نمیدانید ما‌درها در ادامه همین مطلب به شما طرز به کارگیری از کنترل و تنظیمات کولر گازی را تدریس میدهیم.

اگر همین قابلیت در ادامه کنترلی که خریداری کرده اید وجود داشته باشد، فعالیت شما زیاد راحتتر میشود. چنانچه بخواهید از تولید کننده بخواهید که یک کنترلر دیگر بخرد، صد رد صد هزینه متعددی به جهت شما خواهد داشت. در ادامه اکثر اوقات کولر گازیها همین ۵ وضعیت یکسان هستند و فعالیت با کنترل تفاوت متعددی با نیز ندارند. با همین فعالیت معین می شود که آیا کنترل همه کاره تهویه مطبوع با دستگاه شما تهیه شده هست یا این که خیر. ممکن هست در ادامه هم اکنون حاضر پرسش ها متعددی در ادامه گزینه همین کنترل همه کاره در ادامه ذهن شما باشد.

 شاید در ادامه هم اکنون حاضر سوالهای متعددی فکر شما را در ادامه گزینه همین کنترل همه کاره مشغول کرده باشد؛ ما‌درها در ادامه همین نوشته قصد داریم تا به همه پرسش ها شما جواب دهیم. در ادامه اینجا قصد داریم تا هر دو رویه ست نمودن کنترل کولر گازی همه کاره را به آسانترین و گویاترین وضعیت ممکن به شما تدریس دهیم. در ادامه همین نوشته قصد داریم به همه پرسش ها شما جواب دهیم. البته آیا تا به هم اکنون به همین فکر کرده اید که چنانچه کولر گازی شما خراب شود، یا این که به هر عاملی خراب شود، چه می بایست بکنید؟

برای خاموش و شفاف نمودن کولر گازی شما نیاز به ریموت کنترل کولر گازی دارید چنانچه به هر عاملی ریموت کنترل کولر گازی شما مفقود و یا این که خراب شود گهگاه وقت ها ریموت کنترل فابریک یا این که کلیدی کولر گازی را در ادامه بازار یافت نخواهید کرد و ناچار میشوید خرید کردن ریموت کنترل همه کاره کولر گازی را از مرکزها فروش ریموت کولر گازی انجام دهید البته به جهت کد دادن به ریموت همه کاره و یا این که ست نمودن ریموت همه کاره کولر گازی چکار می بایست کنیم.

 در این دوران کد تهیه شده بر روی ریموت کنترل اعتنا می‌کنیم و عدد آن کد را جهت تذکر یادداشت می کنیم. به جهت اینکار می بایست ریموت همه کاره اسپیلت شما امکان اتو سرچ داشته باشد و به جهت انجام فعالیت می بایست کلید SELECT را ۸ ثانیه نگهداشته و رها نماییم و ریموت را روبروی کولر گازی قرار بدهیم. پس از تایید همین امکان به اندازه هست کنترل را جلوی کولر گازی نگه دارید و کلید SET یا این که SELECT را بر روی کنترلر کولر گازی همه کاره به مدت 8 ثانیه فشار دهید.

با فشردن کلید select یا این که set به مدت 8 ثانیه مبادرت به سرچ نمودن اتوماتیک کولر گازی می­ نمایید. رویه اول؛ سرچ اتوماتیک: نکتهای که اضطراری هست تا در ادامه این شروع آغاز به فعالیت اعتنا نمایید همین هست که آنالیز نمایید که آیا کنترل همه کارهای که خریداری کرده اید، امکان سرچ اتوماتیک را دارد؟ رویه دوم؛ تهیه دستی: همین رویه به کدهایی نیاز دارااست که ممکن هست در ادامه دفترچه راهنمای کنترلی که خریداری کرده اید باشد. از همین دکمهها هنگامی به کارگیری می‌شوند که کولر گازی خاموش بوده و دمای محفظه به شدت گرم شده و نیاز به تهویه و خنک سازی فوری میباشد.  

حتما نوشته طرز به کارگیری از ریموت همه کاره کولر گازی را با اعتنا تا نقطه نهایی مطالعه فرمائید. به محض آن که کولر گازی شفاف شد، می بایست فورا کلید OK یا این که ENTER را بفشارید. در ادامه همین دوران می بایست منتظر بمانید تا کولر گازی شفاف شود. خوبتر هست به جهت خودداری از ارتقاء هزینه برق، به جهت فواصل هنگامی کوتاه از همین امکان به کارگیری کنید. خوبتر هست بدانید که تلاش کولر در ادامه همین وضعیت به جهت مدلهای گوناگون کولر به صورت یکسان نمیباشد و در ادامه برخی از کولر ها دمپرها صرفا بضاعت یک وضعیت به این معنی که صرفا ذیل یا این که صرفا بالا شدن را دارا هستند و بقیه موردها به شکل دستی میباشد.

برد همه کاره، دستور های اضطراری را به بقیه قطعات کولرگازی ارسال می نماید و تلاش های گوناگون اسپلیت را قابلیت پذیر می کند. موفقیت همه کاره، دستور های اضطراری را به بقیه قطعات کولرگازی ارسال می نماید و تلاش های گوناگون اسپیلت را قابلیت پذیر می کند. میتوانید با وب سایت ویم کالا به جهت سرویس ها تعمیر و خدمت کولر گازی پشتیبان خدمت تماس بگیرید تا همکاران ما‌درها در ادامه کمترین دوران با مناسبترین ارزش پیشنهاد تعمیرات کولر گازی شما را انجام دهند. ما‌درها خط مش حل جایگزینی مطلوب و اندک خرج تری پیش بر روی شما می گذاریم. در ادامه شکل داشتن سوال می توانید با ما‌درها تماس بگیرید.

 

 

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.